Yamaha TDM 900 (2003)

Vlastník Peca_B6
Vloženo 17.6.2011
Aktualizováno 17.6.2011

Druhé moto po Banditovi. Chtěl jsem změnu a vyzkoušet hlavně dvouválce a něco pohodlnějšího na čem se dá cestovat bezproblémově a pohodlně ve dvou. Rozhodoval jsem se mezi TDM a V-stromem a nakonec to vyhrálo TDM.

Je to dovoz z Itálie a rok už ji měl majitel v ČR. Najeto má 30 000 km a je to rok 2003. Koupil jsem ji bez doplňků úplně v základu, ale v krásném stavu (nebouranou). Plánuji ji doplnit o padáky, nosiče kufru, zatím určitě topcase a do budoucna možná i o boční kufry. Co mě na ni chybí tak je i centrální stojan, který je také v pořadí. Najeto mám na ní zatím málo, ale změna to byla dobrá. Motorka má krásnej spodek, perfektní brzdy a dobrej podvozek. Vyšší posez mě vyhovuje. Letos plánujeme Alpy a moře, takže po té přidám další zkušenosti.

Jollyjokker
Jollyjokker napsal 19.12.12 v 22:08 10b.

Hezká woe

majkys
majkys napsal 20.09.11 v 17:33

Krásný stroj, za 10, přeju spoustu bezpečných a pohodových kilásků Majk

Roman_ST1
Roman_ST1 napsal 14.07.11 v 10:37

Před 14dny jsem se vrátil z dovolené ve Francii (4733km/16dní)a můžu potvrdit, že tahle motorka je na tohle cestování naprosto ideální. Mám ji rok a půl, nejel jsem na ni už 22tis.km a v téhle cen. relaci bych neměnil. Takže gratuluji ke správnému rozhodnutí

Peca_B6
Peca_B6 napsal 23.06.11 v 14:15

Díky díky

Without_R
Without_R napsal 22.06.11 v 12:34

Vítej mezi TDMkaři a přeji hodně radostných km