Suzuki VS 800 Intruder (1985)

Vlastník yamamilan
Vloženo 22.8.2006
Aktualizováno 22.5.2007

Tak na tomhle mopedu (Madura - hustey čtyřvál)teď kroužim, sehnal jsem ho jako pološrot a tak se alespoň nenudim.V létě logo provizorka, něco líp, v zimě přijde generál. Pohoda klid a benga nezuřej.

Zkušenosti: pincek,90 croska, 175ka, třiapůla,honda 500, 750,pak yamahy, teď yama 1300 FJR no a Madura.Jezdim cca 10 000 ročně dřív i v zimě, ale loni jsem už 12týho listopadu zagarážoval.

Cesty: byl jsem několik let v Německu ( Gunzburg ) v choppers klubu a jezdil na všechno ( s dobrym i špatným ), pak jsem si řekl že na to prdim, pak jsem byl s Krušnohorcema - no a ponoda pohodička, příjemný lidi a nikdo neprudí - a tak snima budu jezdit. Na velký akce už sejřim

Cestopis: Ty brďo .,............

Další info: Udělal jsem hezkou ( já to tak vidim ) nádrž, zprovoznil skupiny, přehodil gumy, přidal pár cimprlátek a jezdim.Až napadne sníh tak e na to vrhnu pořádně - pokud nebudu na prkně nebo na lyžích.

Reportáž: Dobře něco vysmolim i s fotečkama

STYX1
STYX1 napsal 17.07.09 v 19:22

FAKT DOBRY DESET BODU

pypypuncochata
pypypuncochata napsal 07.04.09 v 17:01

Ahoj sousede introuška máš super vyšperkovaného..vypadá moc dobře Krásnou sezonua třeba někde -někdy

BaluJarda

ať drží co nejdýl

SLAY
SLAY napsal 23.08.06 v 08:49

Zdarec !<br />
Jo s velkema akcema máš asi pravdu ,ale to jsem nechtěl spíš se popítat na ty Krušnohorce četl jsem o tom na srazech.Občas bych taky s někým jen tak vyrazil na projížku .Ale vypadá to že je to parta výhradně na čoprecch.Takže jestli máš nějaký info k tomuhle celýmu dej vědět dík<br />