Simson S 51 Enduro (1990)

Vlastník RAAF_96
Vloženo 8.5.2011
Aktualizováno 14.11.2011

Moje první motorka na papírech a s manuální převodovkou.

Jedna se o s51 ktery vlastnim jiz rok. jsou tam ruzne upravy jako novy lak, modry neon, tesneni, loziska, doplneni tlumicu, tahlo na zadni brzdu natrene do barvy simsona. simson je predelan na 60ccm coz novy valec, pist, vetsi tryska. Do budoucna otevřené sání. Nyni uz je nekde ve svete :)

DjMicho
DjMicho napsal 31.10.11 v 15:49

až na ty "neony" a rafičku tacha dobrý

RAAF_96
RAAF_96 napsal 07.09.11 v 17:16

No, vzhledove a motorove byl super, ale od koupe jsem do toho vrazel jen penize a hlavne cas... uz byla v haji spojka (nesla ani zestelovat) a do te elektriky prede mnou uz nekdo taky pekne hrabal a nefungovalo to jak melo... chtelo to natahnout cele znova a na to uz jsem nememl cas a tak sel simsonek do sveta, snad si ho nekdo popravi a jeste poslouzi :) Ale i tak jsem byl nadmiru spokojeny, nikdy me nenechal se stychu a naucil jsem se na nem vse co umim :) snad jedina 50tka ktera uvezla dva dospele chlapy bez problemu ;)

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 07.09.11 v 14:09

moooc krásnej simček 10b. škoda že si ho dal pryč

RAAF_96
RAAF_96 napsal 01.09.11 v 16:28

Cus :D bohuzel nemam poneti, nesel mi tachometr, a jak jsem to predelal tak jsem to nehonil at se dobre zajede motor a jeste nez jsem to stacil zajet tak jsem ho prodal z duvodu koupe 125... ale kolem 70km/h urcite :) Jeste jak jsem tam byla 50tka a funkcni tachometr tak to dalo 93km/h... Ale bohuzel z velkeho kopce :D

MimoCZ
MimoCZ napsal 01.09.11 v 16:17

Zdar, kolik jede Simak s takovou upravou?