Cagiva Raptor 1000 (2005)

Vlastník Milunie
Vloženo 4.5.2011
Aktualizováno 7.9.2011

Vloženo: 07.09.2011, Uskutečněno: 25.06.2011, Zhlédnuto: 14x

Srazům toho dohromady moc nedáme, ale když se koná v okruhu do 20 km od vašeho městečka, byl by hřích se nezúčastnit
Vyjížďku jsme tedy nedokázali absolvovat celou - pekelná rychlost 60 km/h na mě byla moc ne, vážně, chápu, že v grupě třiceti motorek se rychle jet nedá, ale ten den mi to nějak nesedlo, takže jsem mrkla na svého spolujezdce okupujícího mé alternativní modré žihadlo a odfrčeli jsme užít pěkného dne po vlastní ose. Večer jsem se za tenhle čin musela vykoupit notnou dávkou panáků
I přes trochu chladnější pršavé počasí jsme si to skvěle užili. Já, Zdenda, parta z Brzotic, ale i parťačka Cat-nikita se svou družinou Ještě že měli tak pevné stoly, jinak by z nich zbyly jen třísky... A takhle vypadaly ráno moje kolínka, počet modřin úměrný množství mého oblíbeného rumíčku (který jsem průběžně konzumovala samozřejmě jen pro zahřátí ).

• Vyjížďka s GSXR 6OO

Pondělí, stále krásně, hřích sedět doma... Takže jsem vyrazila po středních Čechách s novým motokamarádem :-) Poježděníčko + posezeníčko + zmrzlinka v Pňově = ideálně strávené odpoledne ;-)

Uskutečněno: 30.04.2012
  • Vyjížďka s Hrusindou

Při krásné neděli jsme si vyjeli, původně já na Fáriku a Raptík na mém Raptíku s mou sestřičkou v tandemu. Chtěla jsem si užít nového bracha, ale jelikož Hrusinda už od Zbraslavic skuhrala, že na Raptoru skáče jak na foš

Uskutečněno: 29.04.2012
  • Chrudimské žehnání motocyklům

Na úvod letošní sezóny jsme vyrazili do Chrudimi nechat si posvětit naše stroje (páč pokud se loni konaly nějaké pády, pak to bylo vesměs na neposvěcených motorkách; takže letos nemůžeme nechat nic náhodě ;-) ). Udělali

Uskutečněno: 28.04.2012