Yamaha TDM 900 (2002)

Miky_Jb370 napsal 15.07.12 v 22:48

Soused :) Ať to jezdí :)

Váňa
Váňa napsal 05.05.11 v 22:16

Dvouválec v nízkých otáčkách nikdy nepoběží tak hladce jako čtyřvál. TDM patří mezi dvouvály k těm uhlazenějším. Odpojení podtlakové regulace sání moc pozitiv nepřinese. Hodně pomůže PC, ovšem něco to stojí. Ve srovnání s konkurencí si TDM motorově stojí docela dobře.
Sériové plexi je k ničemu, Exmax neznám, cestovní od Givi funguje dobře.
Přeji pohodové cestování

radovan83
radovan83 napsal 05.05.11 v 15:46

dobra volba aj ked nemusi ti sadnut. ja som spokojny. pri mojich 172cm vysky som si dake turbulencie nevsimol ( alebo som menej rozmaznany z predosleho chopru kde sa pred vetrom nebolo kde schovat ) a cukanie - no drz to motor v otackach okolo 3500 a bude to ok aspon u mna v tom problem neni. vela zdaru dufam ze sa ti TDM nakoniec zapaci.

seikos
seikos napsal 05.05.11 v 13:25

Ucpáním té hadičky se cukání nezlepší dost, ale trošku. Motorka je taková víc uhlazená a nejenom do 3k, ale i nezi 3-4k. Nicméně musíš jí mít pořádně projetou a zažitou, abys ten rozdíl cítil

Roman_ST1
Roman_ST1 napsal 03.05.11 v 20:46

Já myslím, že sis nevybral špatně Doporučuji zkontrolovat nastavení zadní pružící jednotky, jezdím taky ve dvou a nepřijde mi, že by byla nestabilní. Mám ji pružinu nastavenou na 6ku a útlum na standard - 12 kliknutí

Jirke
Jirke napsal 03.05.11 v 20:37

vstrom, varan i caponord ve vyberu byly.. Varana sem vyradil z hlediska hmotnosti a trubkovyh oramu, a ty ostatni...vsechno bylo pres 70.000,- a bez vybavy...ja jsem chtel se vejit mezi 60-70.000,- vicemene s hotovou motorkou. Ale je mi jasny, ze V2 motor a treba ta Aprilka by mohla byt zajimavejsi volba.
Co se tyka cukani motoru, pridal jsem do tectu odkaz na stranky, kde se radi jak vyradit podtlak na airboxu a dost se to cukani zlepsi..

Without_R
Without_R napsal 03.05.11 v 17:04

Vitam dalsiho TDMkare... jojo cukani mezi 2000-3000ot./min., na to si taky velmi tezko zvykam, je to pekna pruda, ale nezbude nic jineho, nez si zvyknout.
Jinak s tim vetrem zas takovy extremni problemy nemam (merim 200cm), ale je pravda, ze ty turbulence tam jsou...

black333
black333 napsal 03.05.11 v 16:54

TDM 900 je pekna motorka.No aspon čo sa mna tyka,mam 188cm a sedel som na nej a toto by my bolo určite prekažalo čo si popisal a to je menšie pokrytie pred vetrom.
Mal si vo vybere V Strom aj Varadero alebo Capa.Tieto motorky maju o dosť lepšiu ochranu pred vetrom.
Inač samozrejme ako som pisal,je to krasna motorka.Možno si zvykneš,tak nech služi

Piwell
Piwell napsal 03.05.11 v 08:12

Čus. Tak TDM nakonec ... no, snad se sžijete. Není to na tebe moc malý? Vypadá pěkně, máš za 10 bodů