Kawasaki Ninja 250R (2011)

Vlastník WildSoul
Vloženo 6.4.2011
Aktualizováno 29.3.2014

Takže Negřík se narodil 8. 4. 2011. Porod trval přibližně půl hodinky. Má 169 kg a už spinká v garáži. :)

První dojmy - Zatím jsem se projela jen trošku...Srovnávám s cebrem. Ninja nemá vůbec rozhozené řízení.Úplně jsem čučela, když jsem se při rozjezdu rozjela rovně! :D Dobře se na negrovi sedí. Nemá vyloženě supersport řídítka.

Motorku bych doporučil pro - Pro slečny, začátečníky a pro motorkáře menšího vzrůstu

Doplňky na motorce - Výfuk Ixil, padací protektory

Moja první gumovačka :D. Sice žádná hitparáda, ale já su na sebe pyšná :D :P

Zatím nemám co recenzovat. Vše přijde časem :) Na pohled krásný stroj, ale dál??? Kdo ví :). Určitě až spolu něco prožijem, vše popíšu. Stejně jako u Cebry zápasím s výškou. Ale to se nějak pořeší! :)
První dojmy: Zatím jsem se projela jen trošku...Srovnávám s cebrem. Ninja nemá vůbec rozhozené řízení.Úplně jsem čučela, když jsem se při rozjezdu rozjela rovně! :D Dobře se na negrovi sedí. Nemá vyloženě supersport řídítka. Myslím, že se na tom bude dát i dobře cestovat. Což je pro mě důležité. Mám vážný problém s manipulací! je to vysoké a vadí mi stupačky!. U malých lidí běžný problém... Budu muset nějak pořesit snížení a přepákování. Nebo to vážně nedopadne dobře. Zatím vše! ;)

Máme najeto skoro 4 tis. km. Trošičku se mi začala rozpadat. Padaly mi šroubky, zrcátko a dokonce se mi po 2 tis začal povolovat krk. Což absolutně nechápu. Uvidím, co bude dál... Na původní snížení jsem se vykašlala. člověk si zvykne ;). Dosáhla jsem maximálky 166 km/h. Dalo to zabrat :D. Jinak manipulace už je v pohodě. Když víte, kam sáhnout...žadný problém :D. Vážně je to o zvyku. Negr vypadá hoodně dospěle. Občas se nějací pánové pozastaví, hledí, nechápou a ptají se. Když řeknu, že to je jen dvěpade, spadne jim brada. Na jaro chci pořešit laďáček od Ixilu. Ať to řve jak sviňa! :D

libac22
libac22 napsal 13.09.15 v 19:30 10b.

Black Devil

muncinana
muncinana napsal 17.01.14 v 18:38 10b.

Krásná mašina

Petr_TA
Petr_TA napsal 23.12.13 v 21:47 10b.

Moooc pěkný
Holky obě dvě
10b

Brzda89
Brzda89 napsal 17.12.13 v 22:53 10b.

ani bych nevěřil, že čtvrtlitr tak dobre poleti no jo.. Ninja je Ninja

selinka
selinka napsal 04.12.13 v 07:09 10b.

Moc pěkná strojovna .Dávám jasných10b a přeji mnoho štastných km v sedle .