Honda CBR 600RR (2005)

Vlastník Francois
Vloženo 22.3.2011
Aktualizováno 19.10.2015

26.2.2011 se mi konečně splnil můj sen o kterém jsem snil od doby,kdy jsem se začal zajímat o motorky.Doufám,že si co nevidět k sobě najdeme cestu

První dojmy - První dojem byl ohromující... Byla přesně to co jsem čekal.. S neuvěřitelným respektem jsem usedal k první jízdě. Po pár sezónách můžu říct,že jsem určitě nešlápl vedle.

Od chvíle co jsem si uděla řidičák na motorky(všeobecně),jsem jednou chtěl mít pořádnou motorku,nejlépe Hondu.Usilovně jsem se o ně začal zajímat na jaře 2009 ale bohužel se nějak nedařilo její pořízení.Z počátku jsem chtěl CBR 600 F,ale jak jsem projížděl inzeráty a uviděl typy RR,nic jiného jsem nechtěl.Dneska jsem rád,že ji mám.
Ještě jsem naní normálně nejel,pouze asi 400metrů na dvojku,takže vůbec.Ale jsem připravený na to,že jako člověk ,který jezdí celou dobu na Jawách se ze začátku budu hodně učit.Ale na vše moc těším a hlavně si to chci užívat

Po 800km:
Začátky byli hodně rozpačité,připadal jsem si že jí spíše ubližuju.Ale časem získávám pro ni cit,snažím se chápat spoutu věcí a jízda na ní je už nyní úplně jiná něž první jízda,která byla téměř strašná.Líbí se mi to,že cokoliv jí naznačím nebo udělám tak zvládne s naprostou lehkostí a vše funguje naprosto bez chyby.Na průběh výkonu si začínám zvykat,takže už nejsu vyjevený z toho když začnu točit více jak 8000 ot./min.
Uvidíme na konci roku,jak moc ji dostanu do ruk,pokud mi je nevytahá

Po první sezoně:
Najel jsem na ní nějakých 2000km,což není moc,ale sžil jsem se až nezkutečně.Suprová motorka,která vše zvládá naprosto bravurně což mě jako začátečníka na supersportu moc potěšilo.Ze začátku jsem jezdil skoro pořád ve dvou,závěrem sezóny už sám a vše jsem si nezkutečně užíval.Jako třešničku na dortu jsem dostal dvě jízdy po 25 minutách na okruhu v Brně.Zkušenost a dojmy jsou nepopsatelné,teprve tam mi ukázala,co vlastně umí a zvládne a je toho opravdu hodně.
Přes zimu ji trochu poladím,pošolíchám a už nyní se těším na příští sezónu.

Gabuška
Gabuška napsal 20.09.12 v 15:55

Honda je honda! 10B jasných! jinak já nejezdila v džínách (jen vyjímečně) měla jsem textilní kombi před tou koženou ) nejsem blázen

venaba
venaba napsal 08.04.11 v 17:15

vypada paradne

Black-rider
Black-rider napsal 31.03.11 v 08:22

Po jawkách to bude rozdíl, to jo, já ji zkoušel už po nějaké době, co jsem jezdil na starým fárošovi, takže mé pocity z toho nebyly takové ,jak jsem očekával, ale po jawce, to budou jenom klady, at slouzi

MILAN_CBR
MILAN_CBR napsal 27.03.11 v 06:22