Honda CBR 1000RR Fireblade (2008)

Vlastník majasaki
Vloženo 17.3.2011
Aktualizováno 28.4.2013

My black beauty = Honda CBR 1000 rr Fireblade

První dojmy - Jede perfektně, podle řidiče. Čitelná za plynem. Absolutně poslušná - asi platí "Honda je hodná" :)

březen 2011

Pořídil jsem si novou motorku. Chtěl jsem fároše v repsolu model 05/07. Ovšem našel jsem inzerát na 08 v mých fin. možnostech. Jel jsem se podívat a neváhal jsem. Motorka je z Anglie (klasika zrezlé svody výfuku :) ). Jinak suppa.

Ujel sem na ní zatím jenom cca 80 km (od prodávajícího a na evidenčku). Hned mi padla do ruky, pardání je všechno. Posaz, komfort z řízení, je maximálně ovladatelná, předvídavá. Výkon je brutální, ale není problém jezdit +/- normálně. Líbí se mi čitelnost při přidání plynu, ale výkon 180 koní je prostě mazec :), dokáže jet velice divoce.. až mě to i trošku děsí, přeci jenom jsem zvyklý na něco jiného. Uvidíme časem.

Zatím mě čeká výměna oleje a zadní pneu. Taky musím moto registrovat a dostat české značky - jezdím s anglickou :)

červen 2011

Ujel jsem na ní cca 3 tis. Jako jsem nadšenej, moc nadšenej. Trošku bych ocenil nižší spotřebu, ale holt nedá se. Chvilku jsem myslel, že ji prodám co začali opravovat asfalt v Buchlákách, protože vozit se na fárošovi jenom tak sice jde taky, ale na to nepotřebuju takový stroj. Naštěsí Buchláky mají nový povrch, takže spokojenost největší :).

listopad 11

Sezona skončena. Povedla sa :). Sice jsem měl malou opravu chladiče, skrze trefený šutr, ale nic vážného. Najezdil jsem něco kolem 5 tis - hlavně po výletech. Naštěstí bez nějakých velikých krizovek, což na 6tce bylo častěji. Jde z výkonu respekt a člověk tak už moc neblbne, víc si to užívá :).

červenec 2012

Letošní rok jsem moc nenajezdil, cca 1500 km. Jezdím spíš účelově (úřady, práce atd.). Hodně sportuju, tak moto zanedbávám. Pomale přemýšlím, že ji prodám a koupím si drahé kolo :)

zima 2012/3
Přes zimu jsem vyměnil komplet desky(stálo mě to necelých 5tis). Taky jsem pořídil ještě na konci sezony novou pření pneu.

duben 2013
tak jsem si udělal čas na první vyjížďku. Ujel jsem asi 70 km. Dal si kafe. Jede krásně. Škoda, že zase bude měsíc jen stát v garáži.

brzda80
brzda80 napsal 27.11.13 v 18:07 10b.

Hondy až na pár modelů nemusím kvůli jejich (sterilitě), tento Blade v černé je prostě krásný. 10 bodů

James000702
James000702 napsal 28.04.13 v 18:01 10b.

Prostě Honda no...

18yamaha18
18yamaha18 napsal 05.10.12 v 18:17

Krása Veľa šťastných kilometrov, slnečný zbytok sezóny a plnú nádrž

LukasHRC
LukasHRC napsal 21.02.12 v 21:09

Parádní Black beauty Nech ti robí len radosť a želám veľa šťastných kilometrov do novej sezony. Jasných 10 bodov

TVGSXR
TVGSXR napsal 11.11.11 v 08:37