Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2000)

Vlastník Křesťan
Vloženo 30.9.2007
Aktualizováno 15.9.2014

Dark side of the power

Vloženo: 23.04.2023, Uskutečněno: 23.04.2023, Stav tachometru: 91187 km, Zhlédnuto: 22x

Před jedenácti lety jsem měl Dragsrára v zářivých barváh. Chromu měl více než v originále a veškerý hliník byl důsledně vyleštěný. Zdůvodu závady na motoru došlo k výměně chromového agregátu za černý z BT1100 . Po nehodě a po nedobrovolné změně barvy pak začala definitvně převládat temná strana síly. Prvně se řešil lak a šedivá základovka vyšla jako provizorní sociální řešení. Neplánovaně proběhla lehká stilizace, volně inspirovaná válečným WLA US Navy . Výsledek byl povzbudivý. Co však najednou začalo, na rádby služebním stroji, působyt nemístně, bylo právě ono množství chromu.
Impulzem k celkovému potemění bylo to, že mi po třech letech popraskali gumové harmoniky na vidlicích. Originální překryty vzaly za své při nehodě, ale našel jsem doma naštěstí ještě jedny. Kryty vidlice byly nastříkány černým lesklým Plasti dipem, stejně jako kryty za motorem, hrnec světla, kaplička tachometru, a řídítka. Nádrž jsem opticky rozdělil černým pruhem. Do komaxitu pak přišli blinkry, držák SPZ, podpěry blatníku a nějaké drobnosti. Odřené tlumiče výfuky byly vyleštěny a dostaly fešácký násřik matnou barvou na svody. Výměnu doznaly také zrcátka a hefty. Na pravém kaslíku se usadila Pin Upka a na levou stranu zadního blatníku jsem pověsil vojenskou brašnu, darovanou od kamaráda. Drakouš se zbavil vlelkých lesklých ploch a působí jako větší drsňák. Kažému se to líbit nemusí, ale za mě je to proměna k lepšímu.

-Jandys- (16) napsal 24.04.2023 v 00:28

jo chlape, tak ten se ti fakt povedl líbí se mi více

Pupi04 (41) napsal 23.04.2023 v 14:29

• Veký servis karburace

Vzhledem k očekávání, že v nacházející sezoně bude na tachometu číslovka 100.000 km, usoudil jsem, že je třeba dopřát stroji trochu péče. V posledních sezonách mě přišlo že maximálka spadla ze 180 na 150 a že toho přemlo

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.01.2024
    Uskutečněno: 13.01.2024
  • Češi v Braniborsku - Massen Dirt Track 2023

Massen Dirt Track je Hotrodový závod v Německu, který se jezdí na pískovém ovále, vždy druhý víkend v září. Do Massenu jsem prostě letos musel. Protože jsem dostal volňásek od startujícího soupeře na Hotrodech . Hodilo s

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.09.2023
    Uskutečněno: 08.09.2023
  • Lokáč 2023

Lipenský Lokáč se letos nesl ve znamení oslavy 30th výročí vzniku budějické party BBC. Temín mám bouhužel kolidoval se závěrem naší alpské dovolené. :-( Nakonec se nám to podařilo vyřešit celkem elegantně. Po týdením po

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.10.2023