BMW HP2 Enduro (2006)

Vlastník Petr-RSV
Vloženo 21.2.2011
Aktualizováno 15.3.2014

Vloženo: 20.03.2012, Uskutečněno: 20.03.2012, Stav tachometru: 22000 km, Zhlédnuto: 13x

Do nové sezóny jsem pořídil základní model chrániče krční páteře Leatt Brace Adventure 3. Mám celkem konfekční velikost, tak jsem usoudil, že mi menší možnost nastavení (oproti dražším modelům) bude stačit. Nakonec jsem to celkem odladil a LB sedí dobře. Ale je to šílený nezvyk, protože mi nedovolí dostatečný předklon hlavy, tak jak jsem zvyklý. Při jízdě by to snad nemělo jít poznat, protože vyloženě na chodidla se člověk běžně nedívá. Chvíli mi trvalo, než jsem se dopracoval k optimálnímu umístění a nakonec jej nosím přímo na těle, pak mám chráničovou košili a pak dres BMW, který je v přední části límce chytře řešen pružným dílem, takže jde přes Leatt Brace přetáhnout bez větších problémů.
Přes zimu jsem také sundal komplet výfuk a celý ho oleštil. Od úplně černého zašlého povrchu jsem se dostal až k zrcadlovému lesku. Sice to vydrží jen do prvního zabahnění, ale stejně nebylo co na práci .
Na motardová kola jsem pro tuto sezónu obul Michelin Pilot Road 2. Už proběhl krátký test v pořádných zatáčkách a jsem maximálně spokojený. Na můj styl jízdy je to dostatečně sportovní guma a i v náklonu na hranu mi přišla stabilní.

• Výměna brzdových destiček.

Výměna původních destiček Bendix za origo Brembo. Rozdíl jde hodně poznat, už jen v tom, že nové nezajeté Bremba brzdí stejně dobře, jako zajeté Bendix. Jak si to pomalu sedá, tak se to ještě zlepšuje. Kotouč je také Bre

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.03.2014
    Uskutečněno: 15.03.2014
    Tachometr: 32000km
  • Can-Am Renegade 1000 X xc

Opět se mi dostala do rukou tato hračka, tak jsem neodolal a trochu ji protáhl na místní trati...

Vloženo: 01.07.2013
    Uskutečněno: 01.07.2013
  • Pravidelný servis 5000 km

Na jaro mi zase vytekla pravá vidle. Myslím, že to dělá kvůli opotřebovaným pouzdrům - jakmile motorka stojí přes zimu, tak trubky ve vidlici vytlačí gufero, které pak začne propouštět olej. Pouzdra jsou objednány nové (

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.05.2013