Babetta 207 (1982)

Vlastník Bohyn
Vloženo 6.8.2005
Aktualizováno 22.2.2006

Tuhle Babettu jsem koupil v docela zachovalém stavu, ale stejně jsem ji ještě vylepšil.Nastříkal jsem černě boční plechy, bíle blatníky a zadní kryty tlumičů,stříbrně světlo,vyleštil všechny chromy, okolo víčka nádrže jsem nalepil koberec, do palivové so

Zkušenosti: Je docela spolehlivá.Jezdim s ní tak 30 km denně.

Cesty: Jezdím s kamarády po okolí.Byl jsem s ní na Festlejtu v Záboří nad Labem.

Další info: Vybavení:Košík,kapsa na mobil a techničák,pod světlem je blikačka z kola s modrými diodami,v předním světle dvě modré diody,modré osvětlení SPZ, na bočních krytech jsou nalepeny plameny,na ventilkách mám lebky a mám tuningovou SPZ vlastní výroby.

Reportáž: Na každém válci mám dva pístní kroužky:)

vostriz
vostriz napsal 21.01.07 v 20:06

Bohouši porad mi kde mam sehnat nadrž na babetu typ 207 dikes.<br />

napsal 03.02.06 v 10:54

čau hele já jsem ten tachometr kupoval přímo na mašinu.Měl jsem tam obyč a ten zlobil.Ten výfuk není hi-con.Ten kurvý motory.Já tam mám oryginál skyplane dávaj to na okruhový 125-cýtky.Já jsemho teda v čechách neviděl ale v polsku jo tak se zatím měj a čusak

Bohyn
Bohyn napsal 27.01.06 v 16:16

Čau hele jak píšeš o tom tachometru-ten se přece musí dát sehnat i v česku ne?A ten vejfuk máš Hi-con?

napsal 26.01.06 v 21:58

ahoj já mám bybetu uplně stejnou jako ty dostal jsem jí od dědy ten ji kupoval novou najel asi 20km a dal jí celou v oleji namočenou do sklepa kde bylo pořád teplo takže můžu říct že je nová.Nedělám žádné upravy jen jsem si koupil laděný výfuk který dobře zvýšil výkon.Jede 58kmh.Mám tam digitální tachometr speciálně na motocykli.Jestly bys ho chtěl tak musíš zajet do polska.I zvuk je tam nádherný stojí asi 250kč nikdo mi nevěřil a pak když se svezli kupujou to ve velkym simson mu ted jezdí z 80kmh 110kmh fakt dobrá věc měj se zatím čau.

smazany16545
smazany16545 napsal 06.12.05 v 16:51

náááááádherná !!!<br />
<br />
asi se má jak v bavlnce viď!!<br />
A je to na ní vidět, je fakt nááááádherná!!!