Moto Guzzi V7 Racer (2011)

Vlastník Chili
Vloženo 11.2.2011
Aktualizováno 21.9.2011

Tak tohle je motorka se kterou jsme se taky dlouho hledali

Až zjistím, tak napíšu.
Zatím totiš prší.
Ale až přestane a oschne asfalt, tak to příjde.
A už se na to moc těším.
Po prvních dvoustech kilometrech příjemného seznamování se rád podělím o první dojmy. Můj první čtyřtakt byla Honda CX 500.Čili motocykl s podobnou konstrukcí, ale od té doby se vyjelo spoustu benzínu a ja toho ochutnal více. Proto si vlastně zvykám znova.Motocykl má příjemnou váhu a dobře se na něm sedí. Vše tak akorád po ruce a po noze. Motor si pobrukuje hezkou písničku už od nejnižších otáček a plynule reaguje na to jak ho diriguje plynové lanko. I koníci hezky řechtají do ucha a to jich tam není zdaleka tolik, jako u slečen ze země rýže. Je to duchem závodník, ale při rychlosti nad 130 už to není tak veselé. Velice příjemně se chová od 70 do 110.Podvozek umí spracovat drsnější asfalt a brzdy dobře konkurují tomu nejlepšímu. Jízda na ní je doba kdy čas utíká tak nějak jinak. Jednoduchá.Krásná a za 3,7l/100km i milá

Takže je za námi první větší ježděni po záběhu a je to lepší než jsem čekal. Motor a brzdy, pneu a ovladatelnost super.Podvozek se ještě doladí a ta první spotřeba byla při prvním vzjetí v minimálních rychlostech.Skoro na volnoběh.Takže dnes je to asi pět litrů, ale to se dá. Dnes jsem si vyjel poprvé na členitější stoupání a jen tak lehounce jsem srovnával s jiným motocyklem a bez velké námahy jsem si ladně ojel gumu až na levou hranu.Te pravé chybí centimetr. Oproti jiné motorce je lehounká, menší a krásně poddajná.

TO JE TO CO JSEM CHTĚL

Pietro-guzzi
Pietro-guzzi napsal 16.05.14 v 20:39

Je to krasavice, Je divný že jsme se ještě nikde nepotkali.

martjan_1098
martjan_1098 napsal 16.03.14 v 10:30 10b.

10b bez debat už jen za tu svatební fotku

context
context napsal 23.01.14 v 19:26 10b.

pěkna motorka, pěkně jsi to napsal

Patrik90
Patrik90 napsal 30.10.12 v 15:53

pro mě je to ta nejkrásnější motorka :) sen :)

Podas
Podas napsal 28.10.12 v 19:52