Jawa 50/20 Pionýr (1963)

Vlastník Komodo
Vloženo 4.2.2011
Aktualizováno 7.1.2012

Skutečně nefalšovaný naháč v červené metalíze. Velikostí trpaslík, ale výkonem a rychlostí si toslušně rozdá s každým jiným fechtlem. V terénu nedostižný a zvukem nepřeslechnutelný. Ideální stroj na zábavu,hlavně v zimě,když jiné moto stojí v garáži.

Je to domácí výroba, ale ne moje. Koupil jsem ji původně jen skrz motor, protože na mé jawe 20, takové jakou ji znáte, se mi zadřel píst. Nějakou dobu tento motor řičel v srdcí mého stroje s platnou STK, později, tzn. teď je opět zpátky, abych si zkrátil dlouhé zimní dny projížďkami po sněhu. Je to stroj, který se může rychlostí i výkonem rovnat klasickým pinckům, žádný kopec ani terén není překážkou, jen na tom sněhu nám to opravdu hodně klouže, ale aspoň je zábava Nelze ho přeslechnout a vždy je středem pozornosti. Když se zmíním o úpravách z mé dílny, tak je to hlavně namontování světelných cívek a s nimi spojeného světla 21W, dále vypínač zapalování a světla a zpětné zrcátko, to abych viděl všechny kolem pro případ, že by oni neviděli mě. Není nad bezpečnost
6.12.2012 jsem si navíc vyrobil sněžný řetaz, protože kolikrát už by se mi moc hodil... Teď už zbývá ho jen vyzkoušet

Dolin
Dolin napsal 16.06.11 v 08:52

Kurnik zajímavé,..no ale kdybys to dal do půvoního tak máš ceněný vetroš!

picollo
picollo napsal 05.02.11 v 10:46

to jo, to je škody, je to z pařeza 550

fery251
fery251 napsal 05.02.11 v 09:58

Týjo, dost dobrej superbajk, nebo enduro? Těžko posoudit 10b

Komodo
Komodo napsal 04.02.11 v 23:11

Pravda, pravda, ani nepočítám kolikrát jsem to položil , ale motorka je to bitelná a snese všechno. Spíš je to o tom, co vydržím já

moucan
moucan napsal 04.02.11 v 23:06

Na těch bantamech to musí bejt vražda , za 10 pro tohle ufo ...