Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník masoxxx
Vloženo 19.1.2011
Aktualizováno 18.4.2012

Tak VTR už je prodaná se slzou v oku(a už i bouraná novým majitelem) a místo toho jsem si udělal radost a pořídil o rok starší Suzuki GSX 1400...

Koncem května r.2010 jsem prodal Hondu VTR 1000 F s tím,že si od motorek dám na pár let pauzu a budu se věnovat jiným aktivitám... Skutečnost byla ovšem úplně jiná.Začalo být teplo a po venku se honili mašiny jako o život a po cca 14 dnech od prodeje jsem nevydržel a musel se jet podívat alespoň do nějakýho bazaru,abych si spravil oko.A dopadlo to tak,že hned v prvním bazaru jsem narazil na krásnou GSX 1400 po prvním majiteli,zakoupenou v ČR a já věděl,že zrovna tahle motorka musí být moje.Takže začali telefonáty a sháňky po penězích,nakonec všechno dopadlo dobře a já už odpolene novou Suzuki proháněl.Ovšem motorku jsem si užil cca měsíc,protože mě čekala operace a já se na ní potom chodil dost dlouho jen dívat,takže jsem si užil ze sezóny cca 1000km,ale letos to chci rozhodně napravit.
Takže zkušeností za tu chvíli moc není,ale i tak můžu napsat své hodnocení a to:
Pohodlí 100%
Bolesti rukou a zad 0%
co víc si přát,je sice trochu těžší a při manévrech na místě je to náročnější,ale dá se na to rychle zvyknout.Jízdní vlastnosti jsou na výbornou,brutální zátah už od minimálních otáček a v zatáčkách sedí jako přibitá,takže spokojenost zatím 100%,tak uvidíme,jak tomu bude letos,ale myslím si že to bude stejný hodnocení a spíš klady,než zápory.
PS: hodnocení ještě doplním během sezóny.

trigr
trigr napsal 13.04.11 v 16:42

Nádherná GSX Ať ti dělá jen samou radost

NoFear-Lukas
NoFear-Lukas napsal 08.04.11 v 19:38

VTRko vypadalo lip ne? Ne dělám si srandu vypadá dobře a chválim pěkně upravené fotky

BorisVTR
BorisVTR napsal 06.03.11 v 23:06

Krasne GSX.Po VTR to musi byt este o level silnejšy zatah.Preju hodne pohodovych km a davam 10 bodu

Čáp.
Čáp. napsal 28.01.11 v 00:07

Kámoš loni koupil taky VTRku a taky jí hned vyválel,zlámal si kotník a sezona byla v prdeli! 10!!!

morgan750
morgan750 napsal 27.01.11 v 11:13

Velice zdarily kousek , supr foto...jeden z mala japoncu, co se mi fakt libi