Honda GL1500 GoldWing (1994)

Vlastník DALLAS4545
Vloženo 4.1.2011
Aktualizováno 8.5.2011

Dobří holubi se vracejí, tak i já se po roce a půl vracím mezi majitele "drobečků". Yamahu FZ1 si sice nechávám na adrenalinové chvíle, na cestování ve dvou je ale lepší zlaté křídlo.

Po úvodní anabázi s přihlášením v ČR (dovoz Itálie) se už těším na jaro. Zdá se to být celkem zachovalý exlemplář, něco na něm přes zimu ještě doladím a až se oteplí tak mě doma nic neudrží

Tak jsem na něm bohužel moc nepojezdil (asi 2000 km), a po kolegově přemlouvání jsem se rozhodl pro změnu za BMW 1200 LT. No snad nebudu časem toho rozhodnutí litovat.

base1
base1 napsal 05.03.12 v 22:02

Zdar kolego, ode mne za 10 koukam, že mame stejný laufy.

dietnibucek
dietnibucek napsal 01.02.11 v 18:23

Nešlo mě do hlavy kam směřuješ s prodejem tvé jízdní soupravy a už na parníčku sedíš zase.Je pěkný a máš to za 10b. Já jedu třetí sezonu, loni 21t km a jezdím hodně do Ostravy.Tvůj vozík budí v Plzni zaslouženou pozornost.Tak hodně spokojených kilometrů.

Sobi
Sobi napsal 14.01.11 v 08:39

A hele, další skoro brácha. Hodně pohodových kilometrů. Třeba se někdy tady u nás na severu potkáme. 10b.

Fáťa
Fáťa napsal 12.01.11 v 13:02

Nemohl jsem pochopit,že jsi toho prvního GW prodal.Teď jsem rád že ,jsi se vrátil mezi nás. Ode mne 10

Mrack
Mrack napsal 05.01.11 v 13:15

Mám GW od podzimu a i po těch málo kilometrech souhlasím s tím, že ta mašina nemá na cestování konkurenci. Vypadá to, že máme společnou barvu Taky jsem koukal na Tvůj předchozí GW a musím říct, že to je teda soupravička. Mě se kamarádi smějou, že mám autobus, tak jim ukážu Tvoje fotky s přívěsem Samozřejmě 10.