Suzuki VL 1500 Intruder (2003)

Vlastník kubrt11
Vloženo 4.1.2011
Aktualizováno 5.6.2012

Dospělá motorka pro dospělý bikery.Na 15tku "slabej"výkon 49kW,ale krouťák 116Nm,potažmo zátah motoru je fenomenální!Ani deko plastu,samý poctivý železo!

Motocykl vlastním třetí sezonu,a naprostá spokojenost!Koupen ojetý v SRN(18tis.km)+mých 8tis.zatím bez závad,jen provozní náplně(olej,brzd.kap.)přidal jsem pouze horní kufr s brzd.světlem,nastříkal víka orig.bočních kufrů"Suzuki"do jedné barvy motocyklu,a namontoval laďáky"Silver-Tail"pro lepší,ale ještě snesitelný,zvuk.Jinak je plně vybaven(plexi,padáky,příd.světla,top-case,zadní plotny),víc já nepotřebuji!Solidní cruiser na dlouhé cesty po lepších silnicích,ostatně jako každý stroj podobného ražení,sice snese bez následků krátký pobyt na okreskách české specifikace,ale já už moc ne!Pohodlné,a v dané třídě snad největší,sedadla pro cestující posádku,sice pohltí velkou část otřesů,ale ruce jsou jim vystaveny na milost a nemilost,takže kolem 100km už dávají citelně znát svou nelibost!Je to můj druhý cruiser,první byl 1100 Dragstar,v tomto druhu motorek je to opravdu mastodont(cca.340kg pohotovostní hmoty). ...tak Introš už šel do světa,změna je život,jedeme dál!!![img]

kubrt11
kubrt11 napsal 14.05.12 v 00:58

No pardi,dík za vesměs pozitivní hodnocení,až teda na jednoho bouzka,kterýho vůbec neznám,a evidentně ani on nezná mě...no ale "lidi jsou různé"...To-alterego,na draka vzpomínám rád,ale jak řiká klasik,"vývoj nezastavíš"!!!

alterego
alterego napsal 19.02.11 v 13:33

jojo,velká motyka velkýmu chlapovi,já si na dragstara často vzpomenu,co ty? (10)

Jarda.Kablik
Jarda.Kablik napsal 15.02.11 v 13:49

Motorka pěkná, ale majitel je jinak dost vylízanej.

Kissak
Kissak napsal 09.01.11 v 22:50

Super parník

Raduzzo
Raduzzo napsal 07.01.11 v 21:04

moc pěkná, taky jsem o ní uvažoval, at slouží