Ostatní Přestavby (2011)

Vlastník G.rider
Vloženo 27.12.2010
Aktualizováno 4.2.2012

není to sice motorka ani čtyřkolka ale když už to dělám proč to sem nedát=)

jednoho krásného dne sem si řek že chci něco originálního co mi budou kámoši závidět :D tak sem se do toho pustil ..po 3 týdnech pracování na velmy hrubém výkresu který zobrazoval pouze hlavní kostru a přibližnou podobu celé buggy nastal ten správný čas nakoupit materiál a začít svářet stavím to už třetí rok vždy po chvilkách a když jsou díly ..bohužel na dílech to každou chvilku stojí =/ no i přez to že jsem doposud nesehnal hlavní brzdový válec nepředělal spojku z lanka na kapalinu a nedodělal pár drobností tak dne 30.10.2009 proběhla první testovací jízda a musím říct že se mi to kurva líbí=D XD momentálně ještě scháním náhradní motor s převodovkou z fiat 126 protože převodovka dlouho nevydrží a motor asi taky ne=/ zatím o tom nemám moc co napsat ale slibuji že jakmile to bude v kupě a něco s tim najezdim tak podám kompletní informace;) ... přidány nové fotky .. jelikož už jsem s ní něco najezdil a vyřešil drobné mouchy tak můžu tuto stavbu uznat za velmi vydařenou spousta lidí co s ní jezdila uznala že ty 2 roky práce jsou znát a to mě těší =)

G.rider
G.rider napsal 27.12.10 v 22:14

=D dobrej základ taky sem to chtěl dělat z nějakýho favorita ale pak sem si nechal poradit že pro tu kostru postačí maluch a dobře sem udělal ..je to krásný jednoduchý dvouválec ve 4taktu a s postačujícím výkonem;)

Čočik
Čočik napsal 27.12.10 v 22:10

Super kdo si hraje nezlobí já teď koupil škodu 120, tak bude něco podobnýho.