Suzuki GSF 600 Bandit (2001)

Vlastník Kaci.
Vloženo 28.10.2010
Aktualizováno 21.4.2014

Mašina , která se libí. Jede slusne , je za dobrej peníz a je pro všechny příležitosti.

Bandaska je srdeční záležitost. Koupil jsem ji na jaře 2010.
MOTOR:
Čtyřválec vzduchem a olejem chlazený se 4 ventily na válec. motor dosahuje výknou 57kW při 10500 otáčkach a 55Nm při 9500 otáčkach. Takhle zněj čísla. Motor s ledovim klidem skousne poměrně male otačky. (Na 6tku 40km/h do kopce) Na druhou stranu když po motoru chcete zrychleni od 3000 otáček tak je treba počítat se spoždenim než se motor spravně vytočí pak to teprve vystřeli kupředu. Když motor udrzujete nad 6000 tak to jede velice slušne. Je to jednoduchý když jedete kochačku tak otacky pod 6000 a když jedete pilu tak nad.

Brzdy:
Zadní brzda se dá docela slušne dávkovat ale ja ji stejne nepoužívam. Ta přední ta brzdi neni na žádny stoppie ale brzdi velice slušně i když se za ni musi trochu víc zatahnout.

Ovladatelnost:
bandita váží pres 200kg ale pokud je nahozenej motor tak neni žadnej problem ani při popojíždění ani v zatáčkách. Horší je když motor stojí a je třeba popojet nebo ešte hůř vyjet na patníček větší než 0,5cm. To už je docela souboj. :)

Jediny co se mi nelíbilo byl zvuk. Na mistě to docela šlo ale pří vytočení to bylo jako přetočenej mixér. Proto dostal bandit laďák. Neni to žádnej rachot, ale mě dělá radost a to je důležity ..:D

Jak šel čas
Po ujetejch dvou sezónách přidávám zkušenosti, které by se někomu mohli hodit. S banditem jsem neměl téměř žádné problémy. Nevím proč, ale odešlo mi startovací relé. Nebylo to nic vážného oprava trvala chvilku a relé (použité) stálo asi 500kč. Druhý probém byl s přisáváním falešného vzduchu. Ze záhadného důvodu motorka po zahřátí cukala a pokud nebyla v otáčkách chcípala. Problém byl v nedostatečně dotažených objímkách za karburátorama směrem k motoru. Myslel jsem si, že jsem to špatně dotáhl, ale po čase se problém objevil znova tak sem je opět dotáhl a je to v pořádku. Jinak na motorku nemůžu stěžovat. Měním jen spotřební věci.

Hříbek
Hříbek napsal 11.03.11 v 23:27

s těma zlatejma kolama a říditkama vypadá zajímavě - prosím víc foto 10

Frodo89
Frodo89 napsal 15.12.10 v 10:01

Nevim co na to řict... Až na ten laďak je to seriovka

Danke
Danke napsal 31.10.10 v 15:24

krása, koukám, že vybíráme stejný motorky :D bandit je prostě nádhera :)

Lengy
Lengy napsal 29.10.10 v 19:55

Joo Kaci, máš to fakt hezký , ale po těch úpravách to nebude mít chybu

Kaci.
Kaci. napsal 29.10.10 v 19:41