Honda GL1500 GoldWing (1998)

Vlastník Sobi
Vloženo 23.10.2010
Aktualizováno 3.5.2012

Honda GL1500 SE volací jméno "Manny" - prostě další Honda v garáži.

Tak jsem se už taky dočkal. Nevím jestli stárnu, ale už od malého kluka, kdy jsem u nás v Jeseníku v 80 letech nutil rodiče aby mě odvezli podívat se na tradiční srazy motocyklů na konci září, kam se sjížděly Nortony sem tam nějaké Báwo a taky Goldwingy. Tenkrát to pro mě bylo něco z říše snů... Realita dneška - mám ho taky!!! Hurá. Minulý týden jsem jej koupil v Týně nad Vltavou v Hondě u V. Hodného. Je to dovozka z Francie, najeto 73000km a bude chtít trošku práce přes zimu a ta bude letos dle všeho dlouhá.
Za týden jsem stihl udělat střední rozborku a sborku, zjitil jsem nějaké drobnosti, které doladím a dokoupím nějaké chromíky a drobnosti. Taky jsem s manželkou stihl už najet kolem 1000km. Asi bych opakoval to co píší všichni a to je manipulace na místě. Řekněme že pokud má člověk trošku cit, tak i ta váha se po pár kilometrech poddá. Jízda nad 30km/h je naprosto jednoduchá a plynulá (stále mám na mysli váhu)
Co víc dodat... Prostě paráda.

EDIT: 5.3.2012 Tak a je to, Many má nového majitele, přeji mu hodně šťastných a bezpečných kilometrů

Vítali
Vítali napsal 08.12.10 v 20:54

Woe,máš malou leštěnku,to ti bude stačit tak na dva kufry.To víš,koupil sis velkou motorku,noooo...

Tom-T5P
Tom-T5P napsal 14.11.10 v 06:34

Pěkná barevná kombinace a jinak Golďase je zbytečné komentovat..10 bodíků a po čase ani manipulace na míště nebude problém..

Mrack
Mrack napsal 08.11.10 v 16:19

No když jsme ty dvojčata tak posílám taky jednu 10 na účet, to se nedá jinak

Tonda-Monty
Tonda-Monty napsal 02.11.10 v 17:47

Parádní kousek! Bude co vylepšovat přesně podle Tvých představ! Tak ať se to povede! Posílám 10b.

Tik
Tik napsal 01.11.10 v 20:44

Gratulace! A posílám jesnou desítku, protože u nás v garáži taky jedna je (tonda-monty) a kdo to jednou na Goldovi zkusil, musí už jen chválit a chválit a chválit... Tož pohodu na cestách! Tik