Yamaha YBR 125 (2008)

Vlastník JackLemon
Vloženo 17.10.2010
Aktualizováno 17.10.2010

Motorka YBR, rok 2008, najeto 33 000, modré podsvícení, padací rám, kouřové plexi, motoalarm, kufr od Yamahy, barva modrá, ikdyž bouraná není to znát. Max. rychlost 109, cestovní 85km/h

Před týdnem jsem koupil velice výhodně motorku. Samozřejmě Yamahu YBR v krásném modrém provedení, s kufrem přímo od Yamahy, krásným modrým podsvětlením a dalšími jistě užitečnými doplnky jako jsou modré proužky na kolech aj. :)\r
\r
Kluk na motorce před rokem boural, auto mu prý nedalo přednost a motorka dopadala zle. Naštěstí otec měl známého v pojištovně a pojištovna mu zaplatila všechny opravy motorky. Z celé motorky zbyl jen motor, který má najeto již přes 33 000 km, kdyby jste přistoupily k mašině ani by jste nepoznali, že je bouraná. Všechno nové, nádrž, vidlice, kola, čelní kouřové plexi, padací rám...Všechno koupeno tenhle rok.. Na budících je napsáno že má motorka najeto celkově kolem nějakých 3000 kilometrů. Takže mnoho lidí se mě ptalo, jak je možné že za takovou cenu můžu dostat motorku v takovém stavu.\r
\r
Na motorce mám najeto zhruba 500 kilometrů, (motorku jsem si pořídil 9.10.2010, dnes je 17.10.2010) což je krásné, během týdne na nové motorce nalítal půlku do Chorvatska :)\r
Až na pár drobností, jako je baterka a neutrál je motorka úplně bez problémů.\r
\r
Baterka bohužel odešla (asi díky podsvícení) a budu muset pořídit novou, pač tato nioc moc nevydrží.\r
A sem tam zlobí neutrál, kontrolka ukáže že neutrál je zařazen, pustím spojku a ve skutečnosti tam neutrál není, je tam rychlost. Což občas trochu naštve, pokud jste na semaforu a zdržujete provoz :)\r
Nevím proč, na jaře do dám do servisu prohlídnout, vyměnit olej, snad seřídit.\r
\r
Moje hodnocení ? Je to super motorka, držák, má to v celku hezkej zvuk, nedělá to rámus, akcelerace je výborná, škoda jen že je menší výkon a docela lituju i malého kola vzadu.\r
Tod Yamaha YBR :)

JackLemon
JackLemon napsal 08.05.11 v 16:52

Je to možný, za přání děkuju :)

Dragin
Dragin napsal 23.03.11 v 19:41

Pěkná recenze a pěkná motorka známe se tušim z tanečních, viď? Tak ať jezdí.. :)