Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník bacman
Vloženo 11.9.2010
Aktualizováno 16.12.2013

no co dodat k týhle motorce, je to klasika, takřka každý jí zná, sice už to není žádná mladice ale pro mě to je ta pravá ... asi se nebude každému líbit jak je nalakovaná ale hlavně že se líbí mě

První dojmy - Tento odstavec se jmenuje první dojmy ale k těm není vlastně co dodat protože všechny dojmy byly super akorát už to neplatí protože jsem jí bohužem musel prodat, doufám že novému majiteli přinese tolik pěkných zážitků jako mě :-) a bude dál bez problémú fungovat jako do teď

začnu zápory 954 protože není skoro nic co mi na ní vadí, snad jenom to že mi trošku víc motor zahřívá kulky,ale není to tak strašný a dá se to vydržet další drobnost která mi na ní vadí jsou stupačky - na můj vkus jsou příliš nízko, ale to se případně vyřeší přepáčkem a bude po problému, jinak opravdu nemám co vytknout.

Po najetí prvních pár kilometrů mě na ní překvapilo jak dobře je ovladatelná a jak výborně brzdí, za ty brzdy opravdu pochvala, posez je v porovnání s bývalou (CBR 600RR) spíše víc na cestování a daleko pohodlnější a to i při cestování ve dvou , ale i přesto jde do zatáček velmi snadno a ještě lepší je na výjezdech

Jinak není asi co dodávat, prostě jezdí super, je dobře ovladatelná, dobře brzdí... Doufám, že takhle spokojený budu hooodně dlouho

dawe.j
dawe.j napsal 07.08.18 v 08:34 10b.

Super lakování...

SC50 napsal 16.12.11 v 17:13

krásná a ten VYYFUK !!

pavelzelda
pavelzelda napsal 19.11.11 v 11:34

Vypadá to dost dobře 10b.