Jawa 350/640 (1992)

Vlastník Bzoko
Vloženo 29.8.2010
Aktualizováno 2.9.2010

No, co o níí, taková docela neobyčejná Jawka. Trochu jezdit me ale stejne naučila a pár lehkých oprav.

Po nejrůznějších fichtlech a kostitřasech, přes kejvačku na louky, to byla první motorka, s kterou jsem mohl legálně na silnice. Jojo, nic mo zrovna. Byl jsem mladej a blbej, a ted me tak napada, ze nejsem jinej. Motorka to byla přestavovaná, resp. sestavená. pofidérní kostra s měkkými trubkovými padáky na bílo natřená s kapotáží 640cítky a motorem ze 634ky. Žádná neobvyklá věc, nový typ se starym motorem. Starej motor o sobě dával patřičně vědět rachtáním ložisek a čepů, zadíráním atd. Něco se mě natrápila a jedinej, kdo ji udržel v chodu, jsem byl já.

kombojak
kombojak napsal 25.01.11 v 20:10

je to uplne obycejna 640, jen tam mas starej motor, radsi bych opravil ten puvodni

Provaz1
Provaz1 napsal 08.10.10 v 10:37

No na rychlejší palbu to určite nebylo. Ale tyhle motory kdyz jsou dobre serizeny na spodek -tak ten kroutak od spoda je něco co u tech novejšich a i výkonějších motoru neucítíš- ja proti tem novejsim nic nemam - taky jsme se svezl - ale proste kdyz je motor 634 v cajku - tak je to super - odpich na křizovatce je paradní a ta kourova clona taky

Provaz1
Provaz1 napsal 01.09.10 v 12:19

ty motory ze 634 jsou ale stejně lepsí než ty tovy 639 a vejs - bud rad za tenhle motor