Honda VTR 1000F Firestorm (1998)

Vlastník HAJTAUR
Vloženo 20.8.2010
Aktualizováno 30.4.2013

Ohnivá bouře zakoupena od funa v udržovaném a velmi dobrém stavu, můj první V2 na kterém jsem zatím nenašel jedinou chybu

První dojmy - První dojem byl takový, že hned po zakoupení jsem na ní musel do práce ale parádně jsem si to užil, kdo nezkusí neuvěří, ono vůbec dvouvály jsou prostě srdcovky, už ani nevím proč jsem jí prodal, myslím že kvůli spotřebě, to mi pak u další motorky bylo osudné zasranej skútr v životě už na něj nevlezu tfuj tfuj tfuj

Solidní zátah od spodu, tolik diskutovaná spotřeba se pohybuje kolem 7 litrů, cesta na moto gp dálnice praha brno do 8 litrů při rychlosti 150- 220, na zadní jde sama velmi ochotně, konečně jsem našel to pravé, jel jsem i na falcu a rsv, to bylo mnohem víc ucukané a agresivní, vtrko je nejuhlazenější v2 na kterém jsem zatím jel a jsem moc rád, že ho vlastním, do budoucna plánuji plotnu a vyšší plexi, přední brzda není jako u r1 ale co se dá dělat, taky to jako r1 ani nejede, takže beru tak jak to je, pancéřky již namontovány od funa a po výměně kotočů ustoupilo kopání páčky brzdy téměř do ztracena, ještě do zatáček to taky není od přední vidlice to pravé ořechové ale není to supersport a myslím si, že za ty peníze neexistuje srdnatější motorka jakou je HONDA VTR 1000F FIRESTORM

Je stříbrná metalická, krásná s dobrým zvukem i s origo výfuky a srdcem V2 90°, je to prostě srdeční záležitost a jsem rád, že už vím o čem je Vtwin, další moto bude určitě někdy v budoucnu zase V2

Zatím moc není, najeto cca 1500km, určitě je to velmi pohodlná mašina, nic mě po vyjetí nádrže nebolí, vibrace jsou velmi malé a snesitelné, pro dámy určitě i příjemné , od 180km/h už to pěkně fičí ale dá se jet i maximálkou, která je někde kolem 245km/h, nejideálnější cestovní rychlost bych viděl někdo kolem 155km/h, jel jsem i na Varaderu 1000, to mne taky lákalo ale pořád mi tam chyběl ten závodnický posez, vtr je při mé výšce 190cm a váze 115kg asi nejlepší volbou co jsem kdy udělal. Teď si už jen přeji sezóny bez oprav a šťastné kilometry to samé přeji Vám všem v sedle a někdy se určitě navzájem pozdravíme...

BorisVTR
BorisVTR napsal 22.08.10 v 18:11

Pekne VTR a pekne popisane.V2 je srdcova zalezitost.Preju ti hodne stastnych km nech ta VTR stale bavi a davam jasnych 10 bodu

Foggy996
Foggy996 napsal 21.08.10 v 11:16