Yamaha FJ 1200 (1996)

Vloženo 8.8.2010
Aktualizováno 9.8.2010

První zápis

Vloženo: 31.05.2013, Uskutečněno: 31.05.2013, Zhlédnuto: 25x

Jůů, tak to jsem ani netušil, že něco takového existuje, ale jsem za to rád, byť zápisky nebudou ani pravidelné, ani časté, ani obsáhlé.
Začala nová sezóna a mě málem skončila dřív, než bych chtěl. S ohledem na náš odjezd do "daleké gubernie" na 5 let, jsem chtěl motorku prodat. Děkuji prozřetelnosti, že mi přihrál člověka, který měl o motorku zájem po netu a pak jednoho mechanika, který, jak se ukázalo, nerozumí motorkám pranic. Takže než dát můj stroj do rukou takového, to jsem raději nažhavil telefén a dohodl se s dvorním ladičem Huláškem, že motorku zazimuje. A až se vrátím, provede kompletní servis, motorku otevře a tak. Hned se mi ulevilo a ženě taky. Přeci jen prodávat motorku po 9-letém vztahu, to je jako zbavovat se člena rodiny potupným přivázáním stroje u stromu v hlubokém lese s následným srabáckým prchnutím.
A když už to tak dopadlo, tak jsem nažhavil dráty a provedeme tradiční výjezd na víkend na Vysočinu a letos se k nám přidá sestra s manželem, tak snad si pěkně zajezdíme.
Ku dnešnímu dni však eviduji celkem slušnou porci kilometrů, bez pár kilásků rovná tisícovka. Takže už jsem navštívil sraz Moto Guzzi v Anníně (Šumava) s následným "osvobozením" Plzně. Pravda, v Plzni jsem motorku sbíral ze země (posr...ý kočičí hrby, na které se motorka staví opravdu blbě), ale moc se nestalo a stejně je škrábanců už víc (poděkování míří pánovi, co mi nacouval s autem do motorky v Sudetech ) a bude nutná lehká estetická operace.
Takže co si zbývá přát? Rozhodně lepší počasí, ať do odjezdu najedeme co nejvíce kilometrů!