Simson S 51 Elektronik (1986)

Vlastník manotu
Vloženo 8.8.2010
Aktualizováno 4.10.2011

Je to super stroj.Děsně jednoduchý jak na údržbu, tak na opravy.Celkem i svižně jede(na 50ccm).

TAK simsona jsem dostal za vysvědčení v 5. třídě.Napoprví mě noc nenadchnul.Stál asi 2 roky v garáži pod plachtou.Když jsem dozrál do věku,kdy jsem mohl začít opravovat,aniž bych se nějak zranil vzal jsem 13 a 10 klíč a začal s prací,nyní ho mam 4,5 roků a jsem na něj pyšnej.Zatim mě nijak nezklamal většinou to byla moje chyba:)Nyní mam na něm naježděno asi 2000km za jednu sezonu a už jsem začal dělat GO,protože se z motoru ozývali takové pazvuky,že jsem se bál jet okolo baráku.Jediný s čim jsem měl fakt problémy tak to byly svíčky.Jakmile se zahřáli tak to nejelo a výkon byl fuč.Nakonec jsem se rozhodl dát ty prachy za NGK B8HS a jsem nadmíru spokojen ovšem chce jí to nasadit na seštelovaný motor,protože jakmile je směs moc bohatá tak se utaví.Nejvíc se mi líbí když někdo napíše že jezdí za 2,8litru.Já jsem šťastnej když se dostanu pod 4/100km.Ono se dá jezdit za nějaký 3litry ale to jedete asi 50km/h na 4qalt a motor se dusí.Ale to je jízda o ničem.:) ale jinak dobrý

michall171
michall171 napsal 14.04.11 v 16:21

fakt pěknej simon dobrá barva 1Ob

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 15.08.10 v 12:54

ale jako dáse vid akorát co bych ti vytkl sou ty hrubky,a na simu zadní světlo s nakopávačkou jinak se my líbí hlavně přední blinkri 10b.

B-o-B
B-o-B napsal 12.08.10 v 10:21

Jo jo hrubek tam je fest,ale je to vykompenzováno tím strojem. Leštěnka jak prasa. Paráda, taky jednoho vlastním ve stajné barvě. Je to můj miláček za 10b

dzonnek
dzonnek napsal 12.08.10 v 10:16

Peknej simal ale tech hrubek v tom komentari

Nuno
Nuno napsal 11.08.10 v 09:27

Týjo, símon ... leštěnka .. moc pěkný, přeju mnoho kilometrů s tímto krasavcem!