Kawasaki Ninja 250R (2009)

Vlastník tom.kranych
Vloženo 28.7.2010
Aktualizováno 25.12.2013

krásná zelená holka už trošku upravená a vypadá moc hezky

První dojmy - malá ninja je zábava jak pro začínající jezdce ale stejně tak v ní najde oblibu i zdaleka zkušenější jezdec.Svou příznivou cenou si myslím že je to vstupenka do moto světa..

motorku jsem si koupil nedávno a zatím jsem s ní naprosto spokojen.na 250ccm jede velice slušně a zvuk taky lechtá bubínky.zatím mám najeto 2500 km takže zkušenosti zatím nic moc ale postupně budu doplňovat.překvapila mě spotřeba a s jakou chutí motorka akceleruje a v 8 tisících jde s akrapoviče největší symfonie

V lednu jsem přezul na conti go tak uvidíme co to bude za lepidla ty z výroby nic moc a v zatáčkách dělaly neplechu.

Už máme za sebou první pád,ale naštěstí jenom ze stojánku.dopadlo to menší dírou v kapotáži ale to se všechno dá opravit.Jinak už máme spolu nalítáno 6800 km a bylo to krásných pár kilometrů.už je zazimováno takže už se jenom čeká na další sezonu plnou kilometrů.Sezona začala a já začal jezdit do práce a hned 3 den mi nějakej hrdina strhnul půlku nálepky monster z pravé části kapotáže takže jsem musel dám motku k doktorovy..

tom.kranych
tom.kranych napsal 24.01.14 v 19:47

děkují lítá to až se divím že je to 250

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 21.01.14 v 16:52 10b.

Ty nové zrcátka jsou pecka bratře! ať Ti to lítá!!

Romulíta
Romulíta napsal 25.12.13 v 16:38 10b.

Krásně vystajlovaná

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 24.02.12 v 09:31

Pěkná zelená žabka. Dávám ti na ní 10 bodu. Přeji spoustu km v letošní sezoně bez závad a nehod.

BorisVTR
BorisVTR napsal 13.05.11 v 13:23