Honda CBR 600F (1997)

Vlastník Delfi
Vloženo 28.7.2010
Aktualizováno 20.9.2014

První dojmy - Moje první moto, začínáme spolu kamarádit od 26.7. 2009, první pocity, na prvni pohled moc velka, po nasednutí holka akorát, po prvním svezení, jo, to bude ono :-)

O zkušenostech zatím psát nemůžu, řidičák jsem si vyzvedla 26.7. 2009 a žádná dlouhá jízda zatím za mnou není. I když u mne stále při nasednutí na moto vládne nervozita, vím, že moto jsem vybrala správně, jemná brzda, spojka to samé, posezení akorát...
Na začátku června jsem jednoho dne zalezla do autoškoly a podala přihlášku.
Začaly jízdy a já pokukovala po motobazarech, až jsem objevila lásku na první pohled. Sice až ze Zlína, ale bylo jasné, že se na ni pojedeme podívat.
Jeli a rovnou přivezli
Motorka šla hned do servisu na kontrolu, po výměně spojky, gufera a namontování padáků od Rutana, byla připravena a jen nervózně postávala na dvorku a těšila se na naši první jízdu Ta proběhla den po vyzvednutí řidičáku. První jízda skončila nadšením, ikdyž první rozjezd se nám moc nepovedl.
Každopádně jsem si jistá, že jsem zvolila správně a teď už jen jezdit, jezdit a jezdit.

Fajn sezonu Všem

dragonelle
dragonelle napsal 02.08.10 v 20:50

za 10b... motorky vždycky byly a budou srdcovou záležitostí...takže chápu že srdíčko ti hoří pro cbru ..to moje stále bude hořet pro ninju, ale zdravotní komplikace mě vyhodily na cesťák...ale hlavně že můžu jezdit...ale za každou ninjou se stejně otočím přeji samé šťastné km a pohodu v sedle

_xy_
_xy_ napsal 01.08.10 v 19:36

...tak držím palce do začátku

Romec
Romec napsal 31.07.10 v 21:12

Vybrala sis naprosto skvěle.Dle mého názoru sů Hondy nejlepší stroje Tak přeju mnoho km bez nehod a bez problémů.10b.

Delfi
Delfi napsal 29.07.10 v 12:59

Zachovalej kousek to je, hlavne motorove, na plastech jsou leta znat a ted nevim diky cemu, se na pr. blatniku objevily skvrny, ktere, ale asi pujdou dat pryc... Vubec nevim co to je, ale dolu to pujde, jen si pohrat, ale ted je dulezitejsi jezdit, tak ze hrat si budu treba pres zimu

luigin
luigin napsal 29.07.10 v 10:59