Honda VTX 1800 (2005)

Vlastník dolf
Vloženo 27.7.2010
Aktualizováno 17.4.2012

Další splněný SEN !!!Dovezena ze států,první registrace 2010/04,najeto 11000mil.Nádherná fialková metla,opěrka s nosičem.Projel jsem se na ní cca 6 mil - čekám na čistopis a RZ.

Po třech INTROUŠÍCH od SUZUKI jsem se v Rakousku zamiloval do tohodle MASTODONTA,kousek se na něm projel a bylo zaděláno na průšvih - honem něco podobného sehnat.Po delší anabázi se to povedlo a už je v garáži.
A začínáme pěkně znova a od začátku-prý se mám naučit nový styl ježdění,protože tady je prý vše jinak.Po pár mílích musím souhlasit-je to jiné,ale k lepšímu.
TEN nádherný zvuk hned po nastartování-a to nemám LAĎÁKY,jen nepatrně upravený originál výfuk.
TEN KROUŤÁK odspodu,to musí být perfektní propojení MOZEK-PRAVÁ RUKA,protože jinak umí zadní kolo pěkně pospíchat kupředu,bez ohledu na to,kde se vynachází to přední.Totéž celkem platí i při předjíždění-jen vzít za plyn o něco dřív a už se žene ZADEK dopředu.
TEN super posez,pěkně nízko u silnice.Těžiště také hezky dole,takže při jízdě v zatáčkách je to HRAČIČKA pro velký kluky.Na místě manipulace trošku horší,ale kdo by JÍ to neodpustil...
TY skvělý brzdy,když je potřeba...
Zkrátka - měl jsem z ní nejdřív ani ne strach,ale spíš respekt.Začali jsme si na sebe zvykat a dnes už NELITUJU ani vynaloženého úsilí během přihlašovací anabáze(holt zákon je zákon a my s tím nic neuděláme),ani finančních prostředků - kdysi jsem prohlašoval,že když motku tak do 120 000Kč a to se mi nepodařilo ani omylem.Ale za krásu a pohodlí se musí něco připlatit.
A tak si ji pomaličku VYLEPŠUJU k obrazu svému,což znamená další ÚSILÍ a další FINANCE.Ale jak říká klasik : VVVO TTTOM TTTO JJJEEE !!!
Takže závěrem - jen samá chvála !!! Já jsem spokojenej,že ji mám.Mamina je spokojená,že ji mám a neotravuju.Synek je spokojenej,že ji mám a namontoval jsem mu na ni dětskou sedačku a tudíž může jezdit se mnou.
JEN ABY NÁM TO DLOOOUHO VYDRŽELO !!!

Fido003
Fido003 napsal 29.12.21 v 19:56 10b.

Krásná barva

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 14.02.17 v 09:58 10b.

Parádní Hondice gratulejšn.

B.E.J.K.
B.E.J.K. napsal 08.09.16 v 19:09

Dolfe krasná jdu do ni taky tak at si to spolu užíváte zdar

BaluJarda
BaluJarda napsal 19.03.15 v 17:51 10b.

Hezká Honda ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

babula
babula napsal 18.03.15 v 08:46 10b.

Nádherná . 10b