Yamaha XV 535 Virago (1997)

Vlastník Jenc
Vloženo 22.7.2010
Aktualizováno 5.4.2022

Jmenuji se Megera. Jsem moc hezká, jako nová. Jakmile na mě Jenc sedne, už nemůže slézt.

První dojmy - První dojmy byly skvělé.

Dovezená z Německa v podstatě po prvním majiteli, najeto přes 27 000 km.

Z doplňků má malý padák, opěrku spolujezdkyně, nosič, brašny, rolku, pás na nádrž, 12V zásuvku. Přidal jsem předkopy, satelitní navigaci a Throttle Rocker.

Motor šlape jako dobře sehraná kapela. Pět rychlostí není potřeba, stačí jednička a pětka. Posez krásně pohodlný. Skvělý vzhled a zvuk.

Dlouhé cestování není problém. Dá se na ni naskládat dostatek věcí, při troše skromnosti i pro dva. Jezdec se hned tak neunaví ani při delších zahraničních cestách, spolujezdkyně je na tom hůř kvůli menšímu sedadlu (ale zase má opěrku).

• V roce 2010 jsem toho už moc najezdit nestihl, spíš jsem se strojem seznamoval. Celkem 700 km.

• Rok 2011 byl co do množství absolvovaných akcí a ujetých km velmi úspěšný. Jezdil jsem převážně se SCRC, navštívil dva srazy MZ-WORLD a kromě dalších menších výletů jsme spolu s přítulkou zvládli i plnohodnotnou dovolenou v Českém ráji. Celkem 5 000 km.

Letošní sezóna se doposud vyvíjí velice slibně – dva větší motosrazy, kilometry zatím moc nehoním…

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 09.09.15 v 15:44 10b.

Suprová 535-ka gratulejšn

tatíkPé
tatíkPé napsal 15.02.13 v 22:49 10b.

Prostě paráda,10b.a hodně pohodových kilometrů

JindraM
JindraM napsal 21.01.13 v 21:12 10b.

Pro mě je Megera moc malá, ale máš ji hezkou

mrnuss
mrnuss napsal 29.12.12 v 19:15 10b.

preji hodne km kolama na ceste

cortes
cortes napsal 11.09.12 v 22:21