Suzuki GSX-R 750 (2008)

Vlastník saky
Vloženo 20.6.2010
Aktualizováno 2.7.2011

Koupená po 1. majiteli, zatím jen cesta z moravy domů, ale i tak je to mazel. Až se nějak víc poznáme, napíši víc )

20.6.2010 - Mám jí krátce, ale asi bych to nejlíp vystihnul jak říkal původní majitel " je to kolo"
Motka je nádherně ovladatelná, výkonu na rozdávání (litr to není, ale ruku na srdce, kdo z vás v dnešní době a na našich cestách využije výkon litru). Za co jsem rád, tak že původní majitel vyměnil desky za sintrované a i bez pancéřek Zuzka brzdí jak šlak. Otázkou je, jestli nebudou vadnout na okruhu. Z jošiho můry se line krásný zvouček a to hlavně díky tomu, že mám katík v garáži jako náhradní díl. Tak to jsou prvotní poznatky )

22.6.2010 - je rychlá, je sakramensky rychlá

26.7.2010- všechno je jinak, jestli jsem psal, že je to kolo, tak to bylo na Pirelli super corsa, ale 190. Nemohl jsem se zbavit pocitu, že se jí do náklonu chce, ale nakonec se s ní trochu peru (nebo nejsem tak dobrej). Každopádně o víkendu už byla nazutá Conti Race Attac ve 180 a teď to není kolo, ale koloběžka ) Ovladatelnost úžasná, překlápění ze zatáčky do zatáčky, jen při pomyšlení a přilnasvost gumic zatím bezchybná, tak uvidíme za týden v Brnisku )

3.8.2010- hmmm, tak to nadšení z Race Attacu nějako včera pominulo (že by opravdu tříletá gumice nefungovala tak jako nová). Motoškola v Brnisku fajnová, ale poslední půl hodiny volných jízd jsem si moc neužil. Malý highsider mi udělal málem problém se spodním prádlem a když už jsem se trochu otrkal, tak mi zase na výjezdu klouznul zadek a tak už jsem to radši odkroužil na pohodu. Na silnici budou Race stačit, ale proto asi nemaj ozanačení Race, co!?!?

3.4.2011- po zimě přezuto na Pirelli Diablo Rosso Corsa a hned 18.4.2011 vrácené sebevědomí na brněnském ókroužku. Tyhle gumice fakt doporučuju všem střelcům. Nezaznamenal jsem jediný náznak nervozity (možná snad jen pocit, že Conti šla o fous lehčejí překlápět, ale to mohl být jen subjektivní pocit po zimě)

saky
saky napsal 04.07.11 v 00:51

Ninjista: diky, smutne na tom je, ze jsem ji shodou nevynucenych okolnosti musel prave prodat. Nic lepsiho jsem zatim mezi nohama nemel a buh vi, jestli nekdy mit budu. At se ma u noveho majitele jak nejlip to jde

Ninjista
Ninjista napsal 02.07.11 v 22:55

fanysuzuki napsal 26.02.11 v 08:06

Ahoj pane, tak to mě mrzi byli zme zrovna aš na vaši straně v žebráku na čtyřkolky TBG dojednat na obchod.Tak příště pane budeš mít více cest né?

fanysuzuki napsal 03.12.10 v 08:24

A ještě něco veselé Vánoce všem.

fanysuzuki napsal 03.12.10 v 08:22

Čau pane, dik za komentář jojo to bude draši prodej mam tam i xenon a td.a bude to asi až za dva roky,tak to se načekáš. Měj se pane,a podivéj se Facebook fany moto.