Husaberg FE 550 (2008)

Vlastník Koprto
Vloženo 20.6.2010
Aktualizováno 19.9.2010

Rok vyroby 2008, chtel jsem omladit garaz a Husaberg byla pro me jasna volba. V lese se tomuto dravci nic nevyrovna.
Uz slouzi novemu majiteli...

Necely rok jsem mel FE 450 se kterym jsem byl naramne spokojenej. Byla to motorka ktera me poradne zasvetila do hard endura. Vyjela semnou i nemozny a nikde me nenechala. Sportovni nacini to je, proto jsou nutne nekdy nemale investice. Kazda sranda neco stoji...
26.6. Jsem ji konecne protahl, mam z toho dobry pocit, po mensich upravach vse maka tak jak ma, na zadek jde i za 4 a ten kroutak ... To je slast. Jeste ji nemam takl v ruce takze me kope casto na zadni. Ale ten vetsi obsah mi v lese prijde trochu nefer, na FE450 jsem si v nekterych pasazich docela maknul a tohle nejde zastavit a jde to snaz ).
Doufam ze nejakych 200mth najedu bez problemu.Aktualni stav 93mth.Ovladatelnost mi prijde stejna jako na 450.Jeste jsem k tomu dostal vyssi sedlo a v nekterych pasazich mam co delat, furt na spickach )
Enduru ZDAR .

SC50
SC50 napsal 19.03.12 v 19:40

jedna z nejhezčích Husiček tady.

Koprto
Koprto napsal 16.01.11 v 20:50

Diky borci,moto vsechno plnilo na jednicku, ted uz mam v merku jiny kalibr

m1lh4us
m1lh4us napsal 03.12.10 v 18:19

hooodně krasnej to stroj :) a krasnej výjezd.. přeju at to štastně pokračuje a nic se vám nestane ;)

crasherx
crasherx napsal 02.07.10 v 01:42

Pěkná,
tož přeju příjemný ježdění bez nějakých zbytečných zlomenin a spoustu mth nejenom letos
Btw co špičky? :P

Blatu zdar!