BMW R 1150 GS Adventure (2002)

Vlastník mandy8
Vloženo 31.5.2010
Aktualizováno 18.1.2016

Můj vysněný advík :) hrošice, velká spokojenost!

První dojmy - Paráda, hnedka padla do ruky! Je sice těžká ale po rozjezdu krásně ovladatelná! Neměnil bych. Na první pohled nádherná motorka která má duši. Na cestování není snad nic lepšího...

Doplňky: touratech, deflektor na plexi, kryty válců...přídavná světla.Ještě na ni hodím své hlinikáče a bude připravena na cesty.Po koupi jsem uděla repas zadního tlumiče a dal novou progresivní pružinu Hyperpro, teď už je to parádní :) motorka je v luxusním stavu, jako nová.

20.9. 2011:

Tak už máme za sebou přes 15tis.km a můžu říct že jsem každou vyjížďkou čím dál víc spokojenější! Je to motorka která mi padla hned do ruky a pořád mě nepřestává překvapovat. Máme za sebou projetou saharskou poušť v Tunisu, sice to bylo trošku náročnější ale i tohle moje brambora zvládla. Dá se na ni jezdit jak v náročnějším terénu ( záleží samozřejmě na jezdci co je pro něho náročnější terén) a taky se dá s ní jezdit docela palba na silnici kde si myslím že stíhá velmi dobře i sportovním motorkám. Brzdy jsou úplně luxusní a podvozek na silnici je úžasný. Motorka opravdu podrží. Nejlepší motorka co jsem měl :)

6.6.2012 tak Hroch má nakrouceno 53tis.km

Stále spokojenost a neměnil bych. Letos projeto Albánie, Kosovo, Bosna a Hercegovina, Černá hora. Paráda, ve dvou, tři hlinikové kufry a plně naložený pořád táhne jako tank :) Spokojenost.

Prodána :(

kubass21
kubass21 napsal 29.05.15 v 08:46 10b.

Hezkej kousek!Nejlepší opravdu ENDURO co kdo udělal.Ať slouží.

ThunderWolf
ThunderWolf napsal 25.11.12 v 18:44 10b.

PŘI BODOVÁNÍ JE JASNÁ VĚC ŽE ZA 10b, A PROČ PROTOŽE BMW R 1150 GS ADVENTURE BYL JE A VŽDY BUDE TEN NEJMASAKRÁLNĚJŠÍ STROJ VŠECH DOB

Daviiido
Daviiido napsal 01.09.11 v 09:59

Fakt luxusní fotky z pouště...jednou bych tam chtěl sjet s fichtlem, ale realita asi bude trochu jiná...ale ty máš jasných 10b

MildaVaran
MildaVaran napsal 01.09.11 v 01:46

Díky .Ta tvá Brambora je taky moc pěkná.
Doufám že nám budou dobře a dlouho sloužit,samozřejmě když se o ně budeme dobře starat .
S pozdravem a přáním hezkého dne přeje Miloš K.

Bass
Bass napsal 17.08.11 v 11:47