Kawasaki ZR 7 (2002)

Vlastník Ostraikr
Vloženo 26.5.2010
Aktualizováno 6.1.2013

Kawasaki ZR-7S, rok 2002, Modrá-metal, 56KW - 76PS,

První dojmy - pohodlná jízda, snadno ovladatelná, velice spolehlivá, pohodlná i pro druhého, dobrá spotřeba,

Po dlouhém bádání a rozhodování jsem se konečně rozhodl pro Kawasaki ZR-7S, ve své kategorii v celku slušná a pěkná motorka za dobrou cenu. Moje páta motorka.
V minulosti jsem vlastnil 4x Kawasaki Ninja různých kubatur, ale chtěl jsem už něco volnějšího a pohodlnějšího.
Jakožto zastánce kawasaki jsem tedy koupil Kawasaki ZR-7S, obsah 750, rok 2002, modré barvy, 54KW. "S" eskovou verzi jsem zvolil pro zvyklost na kapotáž, a taky trochu tlumí nápor vzduchu.
Motorka se i přes její velkou váhu 235kg ovladá opravdu lehce a pěkně. Krásně se dá klopit a drží stopu.
Jediné co mě mrzí, že má 5 rychlostí, ale já tam tu šestku jednou dostanu.
Spotřeba je příjemná 4,8 - podle jízdy. Elektriky málo, nenáročná na udržbu, pokud dostane co má mít.

Sezona 2010 proběhla bez problémů, nejdelší výlet na Moravu cca 950km, spotřeba výborná, pohodlí paráda, těším se na další výlety.
V létě plánuji Tatry či Alpy, kdyby měl někdo zájem se připojit budu rád

Dnes 9. 3. jsem složil stroj, opravoval jsme prasklou a poškrábanou přední masku + zrcátko, zatím provizorně, než půjde celá do laku

28.3 2011 Komplet složený a připravený stroj na sezonu (Komplet jsem čistil - kyvku, řetěz, pružinu, motor), vyleštil si svody, výměna oleje s fitrem, vzducháč, brzdová kapalina, seřízené podtlaky, směs

kawahamouz
kawahamouz napsal 07.01.11 v 20:36

Vše bylo napsáno,tak žádná.Prostě super motorka.ps.Také plánuji Slovensko.

Vlček
Vlček napsal 01.06.10 v 16:27

Pěkná mašinka v parádní modré .Tak ať ti slouží a dělájen a jen radost .Pohodové cesty a krásné zážitky přeje Vlček 10b

Jhaja
Jhaja napsal 27.05.10 v 21:53

Pěkná mašina,uděluji 10b a přeji hodně ujetých km. bez nehod. Dobrá volba.

-Jandys-
-Jandys- napsal 27.05.10 v 07:01