Honda NX 650 Dominator (1995)

Vlastník skicák
Vloženo 23.5.2010
Aktualizováno 19.9.2015

Motorku jsem koupil na podzim v loni, zatím jsem s ní spokojený, je to jednobuch a ten zvuk nemá chybu.

První dojmy - Motorka jede bez problémů, jenom mazání vahadel asi není nejlepší, 2 x jsem měnil vahadla.Poprvé jsem je vydřel vlastní chybou - zapoměl jsem dolít olej ajel jsem trochu střelbu- a už to bylo, podruhé to asi bude chyba v materiálu, sice jsem je koupil přímo v Hondě - kus cca 1200 Kč

Doplňky na motorce - držáky bočních brašen - samovýroba ze staré kovové dětské postýlky, posunutá plotna s kufrem
nová sedačka

Motorku jsem koupil, protože jsem chtěl jednobuch a trochu vyšší motorku
Najeto mám na své nx 650 lehce přes 10000 km.
Co se týká jízdy, plně mi vyhovuje do zatáček jde dobře a docela drží, motor má dobrý zvuk a jde hned za plynem.
Brzdy jsou dostačující, jenom při plně naložené motorce včetně spolujezdce už při delších sjezdech uvadají.
Spotřeba v pohodě okolo 5 l na 100 km.
Poruchy se zatím kromě vahadel nevyskytly,
Podle mě se motorka nejvíc a nejlíp cítí na českých okreskách a zpevněných cestách.
Na klasický bahnění je docela těžká, ale terén se sní dá i pár brodů jsem na ní dal, ale záleží hodně na obutí.
Ideální cesťák to není, ale dali jsme s polovičkou objetí republiky a pří denních cca 300 km to docela šlo. Nechal jsem si přešít sedlo a je to úplně o něčem jiném.

Mekin
Mekin napsal 15.04.13 v 00:18 10b.

Zdarec chlape jak se vede velice by mě zajímalo jak se dá sehnat tak luxusní sedlo na Domíka , koupil bych i nějaký to červený kdyby bylo ještě v cajku

task71
task71 napsal 26.06.11 v 20:02

Škoda tak jsem Ti chtěl dát ještě jednou 10b.
Ale již to nejde.

task71