Suzuki B-King (2009)

Vlastník Maxim
Vloženo 20.5.2010
Aktualizováno 20.6.2014

S odstupem casu musim napsat, ze B king je perfektni motorka, pokud zpatky 4 val, tak jedine tenhle stroj...Tak jsem vubec nevedel co po CB bude,jestli vubec neco a nakonec to padlo zase na Suzu. Hlavne a pouze diky slusne cene. Je to zajimavy svezeni:)

První dojmy - Hele ono to neni vubec nijak brutalni, a je to dokonce strasne pohodlny, kvalty tam padaji jedna radost, v predpisovych rychlostech na me ani moc nefouka. Podvozek luxus...no a mod B je na hovno:) udelal jsem kauf svyho zivota:))

Vubec nevim,cim mam zacit:( Asi tim, ze jsem cekal vetsi brutalitu, po vsech clancich a ruznych videich. Jede to velmi slusne,ale nijak divoce. Motor je pratelsky a rekl bych,ze neumi neprijemne prekvapit. Samozrejme kdyz se za to bez mozku chyti,mam co delat:) Mod B jsem mel zapnuty asi 10 minut a pak uz nikdy. Troufam si rict, ze motorku na B by zvladl motorove i naprosty zacatecnik. Prubeh vykonu je neuveritelne linearni, zadne kopance. Tahne porad stejne, az se pak clovek najednou divi,kolik je na tachometru. Pochvalil bych podvozek, prijde mi naprosto idealni. Dobry kompromis. Do zatacek tvrdy a presny, na nerovnostech a pri delsi projizdce nijak unavny nebo uskakany. Mam nastaveno od vyrobce, pouze predek jsem pritvrdil. To jak se to pri brzdeni norilo se proste nedalo. Kdyz jsme u brzd, ty me lehce zklamaly, cekal jsem je vyrazne lepsi. Na muj vkus dost gumovy. Jsou na urovni hondy,coz k podstatne rozdilnymu vykonu je docela neprijemny. Pancerky broblem urcite castecne vyresi. Dobry je tlumic rizeni, na dalnici v lijaku a za kamionem jede jako v kolejich,ani se nehne. Do 150 se da jet uplne v pohode 200 kratkodobe a vse co je nad je dost sileny. Ale popravde cekal jsem to vyrazne horsi. Stejne tak jsem cekal horsi sedlo a celkove pohodli,ale na to jsem si hrozne rychle zvykl. Spotreba zatim prijemna a to urcite do 6 litru a to nejezdim nijak cestovne. Super prehledna pristrojovka vcetne ukazatele zarazeneho stupne (to mi udelalo specialne radost)...Jinak nebudu na ni skoro nic delat. Svadi to menit tam kde co,ale ja jsem zjistil,ze se mi toho moc nelibi. Je tam jen kryt chladice a jina zrcatka (v originalech fakt spatny vyhled a neuveritelne klepani). Casem vymenim laufy,dam padaky (ikdyz jsou sileny), nejaky chrom prijde nalakovat na cerny mat nebo primo vymenit a to je vse. Abych nezapomnel, kazdemu kdo o ni uvazuje bych durazne doporucil vyzkouset posez. Hodne lidi nenacpe pod ty sileny plasty na nadrzi kolena a tlaci je to a tlaci:)

periflex
periflex napsal 11.04.11 v 23:46

taky jedna z motorek na které nejsou úpravy potřeba a ta černá je prostě parádní!10

Tahytan
Tahytan napsal 12.09.10 v 07:14

Ahoj. Máš na fotkách dvě motorky které mě osobně moc hřejí u srdce.Nevím proč všichni kdo vlastní B-Kinga mění výfuky když dle mého ty co tam máš dělají B-Kinga B-Kingem.Ale je na každém co si na motorku dá. Je to jen jeho volba a krása. Každopádně je to krásná moto.10b.

Tezetka
Tezetka napsal 11.09.10 v 16:29

Krásná mašina v super černé!
Pohodu v sedle a čistou stopu po celou sezonu...
Posílám 10-ku

vec
vec napsal 07.09.10 v 08:48

Zdravím v Brně za chvilku nás tu bude Krásnej strojek tak někdy vyrazíme. Není jiné volby než 10b.

Czawesz
Czawesz napsal 03.09.10 v 19:17