Kawasaki ZXR 400 (1993)

Nalezeno 3 záznamů

ku5e
ku5e napsal 07.10.10 v 23:19

cus
tak tuhle motorku ted opravuju
motor zadrenej
po sundani kapot jsem nasel jednu velkou mastnou cernou kouli pripominajici motor
vsechny domecky nalepeny sanitarnim silikonem ( magor co tohle udelal ) az na altik ale ten byl taky zprasenej bych blil zavarenej bych se posral kurva miluju ZXR malem jsem brecel kdyz jsem ten motor rozdelaval jak nekdo dokaze takovou prasarnu spachat na takove legende jako je ZXR sam mam tri zxr 750 J,K,L ale k veci po sundani vany jsem sel uplne do kolen ne jen ze byla taky na sanit. silikonu ale nasel jsem vni zbytky silikonu kameny nejaky styblo slamy nebo co a nejdulezitejsi vec asi byly ty supiny bronzovi pokud neco vis o motorech tak asi vis z ceho jsou zejtra pulim motor ale uz ted vim co je v p... skoda ze jsem nemel dohled nad tou motorkou do ted me sere ze ti za ni dal takovej ranec mela hodnotu tak do dvacky spojka ulomena a tesne pred smrti brzdy totalka baterka na hovno plasty utrhany popraskany na rychlo upinackach namontovany retezovka ani nemluvim celkovy vzhled a kavalita laku nulova na sundani kapot byla potreba sada klicu hnus prste (na odstrojeni by meli stacit dva imbusy a sroubovak) no a perlickou je vypinac na vetrak fakt supr reseni toho ze nespinal termostat tak snad doufam ze vsechny ty prasarny nemas na svedomi ty je to skoda snad sezenu motor z UK kazdopadne ho bude stat ranec z toho vraku udelat to co si ta motorka zaslouzi a to je ZXR 400 cus a hodne kilometru bez nehod

supikrk
supikrk napsal 13.07.10 v 10:00