Honda VTX 1800 (2003)

Vlastník hlína2
Vloženo 29.4.2010
Aktualizováno 10.2.2013

Silná,těžká,krásná a zároveň něžná motorka pro velký chlapi

První dojmy - Moje první dojmy jsou naprosto úžasný,motorka se skvěle ovládá a má vynikající zvuk:-)

Po roční sezoňe na Honda Shadow 750,jsem přesedlal na krapánek silnější stroj samozřejmě zase Honda,ale tentokrát=VTX 1800!!Moje dojmy po ujetých pár kilometrech(asi 500km)jsou naprosto bez nadsázek úžasný!!Naprosto nepopsatelný pocity co tenhle stroj umí!Pokud chci jet jen tak lážo plážo na bubláka neni problém a pokud chci vypálit jak neřízená střela tak už vůbec neni žádnej problém.Oproti VT 750 a VTX 1800,mi připadá tenhle přechod jak někdy před x lety můj přechod z Jawa mustang na Jawa 350 model 634!!Po 14cti denní nespavosti a přemejšlení jaká bude moje další motorka si troufám říct,že tento úžasnej stroj je pro mě a určitě pro mnoho dalších motorkářů naprosto ideální.Lazený výfuky Cobra tomu dávaj opravdu jedinečnej zvuk,že se po Vás každej otočí a to ne jenom krásný děvčata v krátkejch mini sukýnkáchPo dalších odjetých kilometrech napíšu další zkušenosti s tímto motem,ale již teď vím,že v recenzích jsou bláboly o neskutečné spotřebě,tak potom já mám asi jinou motorku a to nejezdim zrovna pomalujo a jinak mě spotřeba opravdu nezajímá,páč když se chci svézt na pořádnym stroji,což tohle určitě je,tak to nebudu řešit!!\r
Letos zatím najeto kolem 4000km a moto se ovládá a chová čím dál lépe,mohu všem doporučit,teda těm kterejm nevadí,že při takový váze nemá moto zpátečku
Tak konečně nám to zase začlo,po roční sezóně a najetejch asi 8000km nedám na tuhle mašinu dopustit!!!Je to super stroj tak jsem jí přes zimu trošku ověnčil různejma věcma a nechal udělat ňákej ten obrázek jak na motorce tak na sobě
Letošní sezónu jsem nalítal přes 6000km,najeto hlavně na dovolený v Alpách,moc pěkná dovolenáJelikož příští dovolený plánujeme na horší silnice,musí tato krásná motka do světa
Dneškem se s ní loučím a doufám,že bude stejně dobře jako mě sloužit dalšímu majiteli.Co dodat,kdo chce pořádnou motorku v tomto stylu,tak VTX1800 vřele doporučuju je to skvělej bezproblémovej stroj.

BaronVonBahnhof
BaronVonBahnhof napsal 19.06.13 v 11:46 10b.

Krasavice jen co je pravda
Od letoška ji sedlám taky a s tvou recenzí musím bez výhrad souhlasit
Přeju pohodu v sedle

Macek01
Macek01 napsal 10.02.13 v 13:22 10b.

Nádhernej stroj... tak hodně šťastných kilometrů

Krmi
Krmi napsal 02.04.12 v 11:50

Suprová motorka na které si dal její majitel moc záležet a na výsledek radost pohledět jasných 10b a pohodičku v jejím sedle a hodně najetých km měj se chlape

Tezetka
Tezetka napsal 12.07.10 v 21:32

Krásná mašina! Pěkný fotky
Pohodu v sedle a čistou stopu po celou sezonu...
Posílám 10-ku

Mefisto666
Mefisto666 napsal 05.07.10 v 15:36

No jo VTX to je prostě nádherný stroj 10 b. Pohodovou sezonu a plnou nádrž.