Husqvarna WR 125 (2004)

Vlastník riko.gogo
Vloženo 25.4.2010
Aktualizováno 25.9.2010

Husqvarna WR 125 je parádní mašina z bývalé Švédské zbrojovky :). Má obrovský výkon kde jen se to v ní bere ? Můžu jen napsast že kluci ušatý umí

40koní. po přechodu ze Simsona je to uplně něco jinýho. Nedokážu si představit kdybych předtim nic neřídil a rovnou vlítl na tuto ... Ono na tom, že se má začít od slabší je rozhodně něco pravdy :) . 24.4.2010 Sme jí dovezli . Je zatím u baby taťka chce, abych jezdil se símem ještě po silnici abych si vžil ten provoz a já souhlasim ... S tutou mašinou zatim budu jezdit jenom u babči po polích a lesích . Dá se říct, že je po celkový GO nová spojka , dělanej motor ( ještě neni uplně zajetá) nová spojka , brzdový destičky , dělaný tlumiče . Vzali jsme i oblečení + dal nám k tomu i spoustu ND . Kdyby si to prodejce někdy četl tak mu ještě jendou moc děkuju takový přístup k prodeji sem ještě neviděl takových lidí je už málo takže ještě jednou velký díky.Projel sem jí když sme přijeli k baby je to fakt hukot ! Jakmile se otevře přívěra je to jakoby ste letěli raketou do vesmíru. Trhne za ruce a uhání nekompromisně vpřed. Drapák rve na co příde. Výškově je dost velká . Došáhnu na ní jen tak tak, . Budem si na sebe muset začít zvykat . Ale to půjde Štěstí že sem si pučoval od kamarádů silnější stroje jinak bych se sní trápil asi dost dlouho. Má 110kg takže to je paráda . Jen si na ní zvyknout . Myslim že mam dobrej základ tak na tom budu muset začít stavět . Hlavně zatáčky protože do jedný sem automaticky dával plnej plyn jak na símu no a najendou prdel vedle mě jen tak tak sem jí zkrotil. Holt si dam na louku nebo někde dva kužely a budu lítat osmičky . Ale mam z ní ooobrovskou radost to je mašina kterou potřebuju :) Odpružení motor všechno dělá co má ,startuje na drnknutí. Ještě vyjedu jednu nádrž vklidu aby se dozajela pak už budu ředit 1:40 a bude se lítat :) Hlavní díky patří taťkovi kterej do mě teď investoval spoustu peněz a podporuje mě v tom Děkuju. Sem mu hrozně moc vděčnej Jinak na prdel de sama ani mi neupozorní a přední kolo zdravý ptáčky na stromech . Stopie pude jako nic má to dvoupístek . S Yamahou DT se to nedá vůbec srovnávat je to naprosto něco jinýho ! Na to že sem sní jezdil první den si myslim že sme si sedli do noty teď trénovat , trénovat a trénovat . Je to nádherná motorka a ten zvouček O . Příští výkend natočíme nějaký videjko .
___
Tak už spolu máme spoustu dalších zážitků. Motorka šlapala jak hodinky až doposud bohužel se mi vysypala převodovka :( . Chuděra je v servisu a bude to stát bůhví kolik litrů. No nic stane se. Jinak už se sehráváme a začínám si na ní každým dnem dovolovat víc a víc. Hrozně mi tato motorka baví její temperament mi stále ohromuje a porad se bude co ucit. Jezdím trénovat už i na motocrossovou trať . motorka zvládá já ne :D fyzicky budu muset posílit ruce po 3 kolech začínám pouštět řidítka. Po prdeli to skousim na 2 a docela to jde ale všechno se musí trénovat jen je moc plánů a málo času :(. A teď ještě když se posrala na prázdniny fakt pech. Doufám, že bude co nejříve opravená a já mohl zase řádit. No nic zatím oprášim simsona a budu jezdit na něm ještě že ho mam ušáka xD
___
Dobrá zpráva :) byl povolen pouze segment řazení takže oprava za pár korun. Dopředu sem dal nový destičky. Jakmile přijdu ze školy našlápnu jí necham jí chvíli "ohřívat" před barákem mezitim se převlíknu a du jezdit. Držíme spolu v lese tka i na trati paráda :) . Jen už budu muset přezout gumy na odpis už to vůbec nedrží. Pár postraních špuntů drapáku sou ulomený ( skalnatý výjezdy.. xD ). Jinak válíme se spolu taky často :D Do všeho jdu a buď to vyjde nebo ne ;) bohužel to často napoprví nejde :D to k tomu ale přeci patří nee ? Zachvíli bude končit sezona :( to mi štve. Ale těšim se že jí vytáhnu v zimě O . Objednal sem jí novej zadní blatník ( žlutej ) Silenbloky do řízení a žárovku. Raději ani nepočítám kolik už spláchla benzínu to je děs jak žere mrcha :D ale jede :) rozhodně bych nehctěl nějakýho 4t v 125 ... ale časem bych určitě rád přestoupil na nějaký ostrýho 450 4bucha

wrenchman
wrenchman napsal 27.08.11 v 00:03

krasnej stroj!!! taky si ji chci poridit ale nejdriv se musim zbavit svyho DT na WR uz jsem se vezl a je to vazne nares! 10b

krocan125
krocan125 napsal 01.01.11 v 20:23

pěkná draku

Alen
Alen napsal 28.10.10 v 18:14

Martic
Martic napsal 28.07.10 v 10:34

Krásná temperamentní raketa . A pěknej profil taky chválím. Tak ať ti lítá jako drak a hlavně bez závad a s furt plnou nádrží . Máš to za 10b.

čeplin
čeplin napsal 18.06.10 v 22:42