Husqvarna WR 125 (2010)

Vlastník callipo23
Vloženo 11.5.2013
Aktualizováno 11.5.2013

Můj sen za kterým jsem si šel a splnil se mi . :)

Yamaha WR 125X: nemohl bych s tím tam kam můžu s tím co mám.A je to 4t.
KTM EXC 125: Dráhá a jejich málo,špatně se sháněla.

První dojmy - Já osobně motorkám extra nerozumím . Byl jsem pro ni s mím kamarádem profi jezdcem endura. Když jsme tam dojeli a uviděli a uviděli jsme ji ,hned nám bylo jasné ,že prázdní neodjedeme. Motorka bylo v 80% stavu naprosto krásná Husqvarna bez jediné chybky , jenom se musel teda vyměnit píst a řetězovka ,ale to jsou jenom detaily. Když jsem na ni poprvé nasedl a projel se, byl to úžasný pocit, který se nedá popsat. Mám ji 3 měsíce a nemůžu říct ani půl slova. Prostě nádhera.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro lidi kteří už něco řídili , přece jenom je to živější . Doporučuju si aspoň tak na půl roku koupit něco slabšího,třeba čínského pitbika na naučení.

Jízda s husqvarnou je velice pohodlná a pohodová.
Oproti ostatním motorkám je opravdu velice měká . Jste jako v bavlnce .
Ale tím to se nenechte zmást,když otočíte plynovou rukojetí trochu více směrem dolů začnou se dít věci. Jede jako drak ,pro začátečníky úplně dostačující.
Jezdím s kamarády co mají ktm sx 125 , yamahy a suzuki 250 4t a v pohodě jím stačím .Samozřejmě jsou výkonější a rychlejší ,když jedeme ostře a naplno ,ale na takové to pohodové ježdění s prům.rychlostí 70km/h na pohodu.
Max. rychlost ,které jsem dosáhl je 120km/h potom jsem brzdil věřím že by to vytáhla i na takovým 135 ,140 ,ale není to motorka na rychlost.
Zatím si nemůžu stěžovat a vřele doporučuji,protože za ty peníze za které se to dá pořídit je to velice výhodná koupě.

Venca516
Venca516 napsal 11.05.13 v 19:38 10b.

máš špičkovou husku dobře si udělal

Machy07
Machy07 napsal 11.05.13 v 18:04 10b.

Máš ji luxusni tak ať litá