Yamaha YZF-R125 (2008)

Vlastník Dali.K
Vloženo 22.4.2010
Aktualizováno 18.6.2013

Malá yamažka po které touží určitě většina náctiletých :) .. A tak tomu bylo i u mě :). Letos v dubnu 2010 jsem ji pořídil a splnil si tak svůj sen :)…

První dojmy - první dojmy byly fantastické, tato motorka se mi vzdy velice libila a mel jsem na ni dlouhou dobu zalusk.. a vyplatilo se motorka lehka krasne jde do zatacek vyborne ovladetna. do zacatku urcite ta nejlepsi volba jakou jsem mohl udelat :)

- Modrá Yamaha yzf r125 2008\r
- když jsem ji pořídil od jednoho super klučiny měla najeto nějakých 2300 km.. už jsem sní najel přes 2700 km takže má najetých nějakých 5000 km a jsem nadmíru spokojen\r
- do začátků je to skvělá motorka, no do začátků na supersportu :P páč před ní jsem už něco najezdil na simsonu \r
- skvěle táhne od spodních otáček což mě mile překvapilo, vzhled je prostě bombový a výkon zatím bohatě stačí, nemám co bych vytknul :)\r
- spotřeba ty 3l je super\r
- do města je to jakš takš taková kundolapka :D:D sportovní jízda je na ní super, jen hrbolatá cesta ji vůbec nesvěčí..!\r
- motorka je prostě skvělá nemám co bych vytknul :), možná jen ten držák registrační značky, ale to se dá přežít :)))…!

MOTO PRODANO.!

Dali.K napsal 07.12.10 v 21:28

diky Erny :) sak tam zas nekdy spolem zajedem ne?:)) vemu aj tatu at vidi jak to tam davate :)

Erny
Erny napsal 04.12.10 v 21:03

Pěkný fotky, v tomhle vinklu to přijde samo.

Dali.K napsal 28.09.10 v 16:59

jojo tak tak :) neni to treba tam poradne tlacit.. ;)

burak
burak napsal 28.09.10 v 16:55

To chce zlehka, nemá cenu to tam zbytečně rvát, dej tomu čas a ono to přijde.

Dali.K napsal 28.09.10 v 16:38

Burak: nevadi stane se :D ale dekuju moc dvojnasobne to potesi :P:D a kolinko se ucim zatim jen tak z lehka :):D..