Suzuki GSF 600 Bandit (1998)

Vlastník Pája85
Vloženo 13.4.2010
Aktualizováno 2.5.2010

moje první velká motorka a jsem s ni spokojený, zatím spolehlivá ani žadné opravy jsem zatim neprovaděl

Mám ji už  3 roky a jsem s ní nadmíru spokojený. Je pravda že par koníku navíc by neuškodilo. Ale já jsem spíš kliďas než dravec co musí jezdit pilu za každou cenu, takže mi vyhovuje. Na dovolenou se s ní jezdi pěkně a naložit se da taky slušně. Jen s baťůžkem moc km naježděných nemám a zatim co jsem zapsal tak když jsem vezl holku kolem 172cm vysokou,tak mi přišlo že vznikaji divny turbulence. A 150km/h mi hlava kmitala poměrně dost. Ale u menších holek jsme si to nezapsal.
Jinak když jsme ji dovezl měla už od předchodziho majitele široká řidítka a štítek. Ten měl velice pochybnou barvu jestli se to dá tak nazvat, tak jsem ho oddělal, přelakoval a dal zpět.Myslim že ted to vypada lip.

snowflake600
snowflake600 napsal 19.04.11 v 23:54

Nemohl sem si to odpustit, tak promiň, ale na tý titulní fotce vypadáš jako Radar z 4077 MASH :D...ale nevadí...pěknej kousek, to jo :) hodně hezkejch zážitků a levnej beznzín nám všem :)

mayhem
mayhem napsal 10.04.11 v 12:55

Stará dobrá klasika ! Nesmrtelnej stroj i co se vzhledu týče ! Jasných deset kámo!

Martin-bandit
Martin-bandit napsal 18.07.10 v 16:22

pěkná opravdu pěkná

Frodo89
Frodo89 napsal 25.04.10 v 18:13

Klasika at jezdi bez Nehod Bandit Pičo

Pája13
Pája13 napsal 18.04.10 v 19:26

Krasavec.Ať nadělá spoustu radosti.