Suzuki RM 250 (1995)

Vlastník krata
Vloženo 10.4.2010
Aktualizováno 21.5.2012

Žlutá vosička, sice 15 let má za sebou, ale pořád je to divoška.

Motorku jsem koupil na jaře roku 2009. Protože jsem se v cross motorkách nevyznal, tak až po roce jsem začal zjišťovat závady. Vydržela mi skoro celou sezonu, klekla mi na podzim 2009. Potom jsem se rozhodoval jestli jít do generálky. Nakonec jsem se rozhodl, že do toho půjdu. Kompletně jsem motorku odstrojil a začal. Vyvaření a nastříkání rámu, oprava uložení stupaček, výměna oleje v tlumičích, repase kyvky, generálka motoru - 2.a 4. převod. kolečko, komplet těsnění, nikasil, píst, ojnice, ložiska na ojnici, gufera, nové ventily přívěry (původní jeden ventil byl absolutně K.O.), chrániče přední vidlice, chránič zadního tlumiče a pár dalších maličkostí. Ani se nebudu zmiňovat, kolik ta sranda stála. Práce jak na kostele, ale teď je moto pohromadě. Snad mně bude ještě nějaký rok sloužit. PRODANÁ

Drinkenzi
Drinkenzi napsal 03.11.16 v 22:45 10b.

nemáte ještě nějaký díly s přívěry ? nedají se nikde sehnat a nikomu se to nechce ani vyrobit :(

jaro4T
jaro4T napsal 19.05.10 v 12:44

Pekne si sa snou pohral

pasini
pasini napsal 11.04.10 v 10:40

Moc pěkné náčiní chválím!! Nečetl jsi náhodou na tento rok a typ tvé RM recenzi v CMN?? Psali že je to naprostý džák vydržela 3roky Profi závodů a to bez jediného rozebrání motoru nebo přepakování!!Jen lil benzin a olej a čistil filtr jinak naprosto nesmrtelná A hodně ostrá Dole nic na hoře peklo!!At slouží!