ČZ 250/455 (2006)

:D vubec :D

BloodyLady napsal 23.07.06 v 13:14

takle nam nicit crossky:D

LSbiker napsal 15.07.06 v 00:14

OK, diky za info. tak at to ted jezdi bez ztraty oleje

napsal 14.07.06 v 19:40

Měl sem ještě jeden šteft jen na dvou závitech.Takže nový závit,přetěsnění svršku,nový olej Castrol a filtr + těsnění pod makovici(ovšem zbytečně),celkem 3650,-kč.Ale ne v origo servisu teda shopu.Takže celkem spokojenost.A už to netečeee .Tak se měj.Biker

LSbiker napsal 14.07.06 v 18:18

Neni zac, taky dik

Gorky
Gorky napsal 14.07.06 v 12:10

Díky za komentář jseš v dobrym klubu už jsem ho viděl dřív, tak ať vidrží

LSbiker napsal 13.07.06 v 14:00

Zdar.Hmmm to pretesneni je dobry napad, ja jen dotahoval hlavu. a na kolik to prijde? a uz to pak neteklo? no tak hlavne ze uz to nehuci. njn predstupajdy sou drahy . tak pak zkus neco nafotit a posli, zatim cus

napsal 13.07.06 v 10:54

Čus.Zatím tady nejsem.Foťák nemám a zatím sem do kompu nenainstaloval bluetooth.Cca po 70km mě už bolí prdel a nohy.Jinak sem nechal cca po 23tis km přetěsnit motor(tekl olej horním víkem) a seřídit.Když sem ji zavřel tak hučela jako sviňa.Tak sem ho povolil(doufám že ne moc) asi jako řetěz a je to už OK.No a koukl sem na ironmoto(od 9500,-kč) a nohy mě budou bolet asi furt .Zatím čus.

LSbiker napsal 11.07.06 v 14:24

Tak tech 175 to je v pohode! ja jak to mam mirne prekopany tak je docela pohodlna i pro 185+. Jsi tady na motorkarich v DB? rad bych se na tvoji starenku podival po kolika km te asi tak bolej nohy? jiank neni zac, ale s tim remenem bohuzel nevim, proc to zjistujes? mas s tim naky problemy? zatim se mej, Rider

napsal 11.07.06 v 10:43

Taky mám stařenku r.v. 95 černá s modrou perletí.Mám ji 5let a chtěl jsem jít do něčeho jinýho,ale jestli budu mít ty předkopy tak si ji nechám.Kromě pár škrábanců ji nic není a dostává co má.Takže jsem na max.spokojenej.Měřím 175,ale vzhledem že už jsem dřívějšího data narození(lehce teda) tak mě při delších vzjížďkách bolej hnáty.Třeba se někde potkáme.Dík za tu adresu.Mrknu tam a možná udělám díru do šrajtofle.Ten řemen napnutí nevíš?Čus Biker.

LSbiker napsal 07.07.06 v 18:38

Zdar,<br />
Moc diky, jsem rad ze se Ti libi <br />
Ty mas asi taky LS zejo?<br />
prepakovani by Ironmoto http://www.iron-moto.cz/prepakovani.html <br />
kolik meris?

napsal 06.07.06 v 13:01

Čus.Hezčí Savage sem ještě neviděl.Super.Prosím tě ty předkopy sou origo a kolik sypou?Jediný co mi na mý mašině vadí je malý sedlo a právě že má blízko stupačky(bolí mě pak prdel a nohy).Tz předkopz bz mi určitě pomohly.Jestli můžeš napiš kde si to sehnal.A ještě jeden dotaz : jak má být napnutý řemen?Biker

čábe
čábe napsal 10.03.06 v 21:43

Čauves,stavjěj stavjěj,vypadá to zatim dobře,já ďál takovéhle kraviny s pinckama pořád,,,ale tohle je zas 250 .Jen me štve ten motor co tam máš,nemůžu ho nikde sehnat do mý čz,je jich málo no jo no co nadělám,tak sem pak hoď nový fotky až to bude šlapat,měj se!!!

LSbiker napsal 06.03.06 v 19:03

jo, diky moc! tobe preji totez! pak urcite dodej fotky. tak at ten snih brzy roztaje a poradne na to pak vlitni!!

Bunker
Bunker napsal 06.03.06 v 17:18

Hodně štěsti při skladani a dodělavani , taky jsem dělal z 250/559 krosu a pak jsem si koupil ram ze 350/638 a ještě to nemam dodělane, protože nam nafujalo před garaž skoro dva metry sněhu a nedostanu se tam . Tak ať se ti to podaři!!