Yamaha FZS 600 Fazer (1999)

Vlastník Mildas77
Vloženo 25.3.2010
Aktualizováno 6.2.2012

Konečně zase v sedle... po 4 letech abstinence zase můžu dolívat adrenalin do žil.

Vždycky jsem si říkal že tenhle Fazer se mi moc a moc líbí, ale čtyřvál nechci. Jedině dvouválec Sv, Monster apod. První moje čtyřtaktní motorka byla Suza GS 500e a ten její zvuk s laďákem- prostě paráda, proto ta zaujatost proti "vysavačům" Jenže osud mi nahrál na tuhle motku, já se projel a bylo to. Prostě vše je najednou jinak a já jsem zatím nad míru spokojenej. Taky se teprve poznáváme, jsme spolu od 2.3. 2010

Tak jsem absolvoval v pátek první jízdu v noci a dešti. Ujistil jsem se že zapojení druhý žárovky mě nemine, prostě to fakt nesvítí. Jako bonus navíc předchozí majitel (díky, Jirko ) asi nejezdil za tmy a tak potkávací světlo svítlo kamsi do neznáma a dálkový s ním drželo basu. První benzínka byla moje a nastalo sólo pro šroubovák a štelovací šroubek.

5.2.2012
Tak po dvou sezonách stále spokojenost. Trochu mě postrašila povolená matka na malém řetězovém kolečku (proč to pod tím krytem tak cinká?) která stačila během chvíle přijít komplet o svůj závit a sloužit jen jako okrasný kroužek na hřídeli. Koupě nové a pořádné zajištění doufám pomohlo. Naštěstí v tom nejsem sám, dle postřehů na fazer fóru. Na jaře seřídit, nová řetězová sada a hurá na ně (km samozřejmě )

Crofka
Crofka napsal 28.12.10 v 19:10

Za fazírka 10b

RadovanZRX
RadovanZRX napsal 10.12.10 v 23:31

Každý kdo okusil Fejzříka, tak mu přiroste k srdci a už na něj nezapomene. I já byl hrdým majitelem. Ten tvůj je moc pěkný kousek. Dávám 10b

Mildas77
Mildas77 napsal 02.04.10 v 20:31

Děkuju všem za komentáře. Pochvala vždycky potěší, i já přeju všem spoustu pohody v sedle

Zdeno.639
Zdeno.639 napsal 02.04.10 v 10:15

Krásnej kousek...tak ať ti "skorosousede" slouží.

RickVFR
RickVFR napsal 01.04.10 v 00:38

Pekne ukáže tá žltá farba. Dávam za 10b želám hodne šťastných kilometrov...