Jawa 250 Pérák (1949)

Vlastník MaxMI16
Vloženo 11.3.2010
Aktualizováno 19.4.2010

Vloženo: 07.07.2014, Uskutečněno: 30.06.2014, Stav tachometru: 22334 km, Zhlédnuto: 16x

Jak jsem psal v předešlých blábolech cestou domů z pérák srazu 2013 začal zvonit motor a i když jsem ještě pár akcí projel bylo jasno že musí probě hnout GO.Nechal jsem tedy vybrousit pro jistotu hned 2 válce a pak jsem si řekl že si ten motor nechám poskládat u někoho kdo to dělá denně, má přípravky a zkušenosti.Volba padla na PK motodíly od kterých mi již doma leželi 2 zgenerálkované kliky.Posbíral jsem tedy doma všechny díly co jsem měl z rámu vymámil motor a hurá do Zaříčan nechat si složit hned 2 motory - nejsem troškař S Petrem jsem si skvěle pokecal posléze potykal a nakonec dostal pozvánku na jeho firemní párty kterou jsem s radostí taky absolvoval.Čas utíkal, termín srazu péráků 2014 se blížil a motor stále nebyl hotov. Dočkal jsem se v pondělí před srazem kdy jsem si ho jel vyzvednout a hned jsem ho namontoval.V úterý jsem si dal cvičných zajížděcích 108km ve středu to ještě lehce ladil, ve čtvrtek jsem si udělal vyjížďku za Petrem do Zaříčan kde ještě karbec doznal seštelování tzn dalších 160Km.Motor chytá na brnk a čekala ho zatěžkávací zkouška - více v dalším příspěvku

• Výlet nejen na Kristýnu

Nazdar péráčníci i ostatní vyznavači jedné stopy. Rok s rokem se sešel a už od února se vědělo že tradiční PÉRÁK sraz na Valašsku letos nebude - snad až v 2023. No já ten sraz beru jako takovou malou dovolenou na ktero

Vloženo: 11.08.2022
    Uskutečněno: 23.07.2022
  • Sraz PÉRÁKŮ Královec 2021

Ahoj. Pérák sraz 2021 začal prakticky už někdy po vánocích. To se ozval Pepa že mladej už má vůdčí list a tak by rád naplánoval a vedl naší bandu na sraz. No já byl jednoznačně pro neboť konečně si jen povezu zádel, bud

Typ: Sraz
    Vloženo: 26.07.2021
    Uskutečněno: 26.07.2021
  • Sraz PÉRÁKŮ Královec 2020

Ahoj. Sice z obrovským spožděním ale přece přidám nějaké to info o srazu PÉRÁK2020. Skoro již tradičně jsem byl vmanipulován do plánovače trasy přesunu na sraz. Někteří se tomu plánování vyhýbají jak čert kříži a jiné t

Typ: Sraz
    Vloženo: 08.01.2021