Suzuki GSX 600 F (1991)

Vlastník eszta
Vloženo 6.3.2010
Aktualizováno 15.5.2013

Moje první Je to babička, ale čeká ji hodně úprav, které jí budou jistě svědčit.

První dojmy - Jelikož to byla moje první, tak jsem ji, jak jinak, párkrát položila ve stoje, protože byla zlatíčko, těžká jako kráva na mých sotva 55kg :-))) , ale posléze jsme přišli na příčinu a sedlo upravili - zvýšili o pár cenťáků a od té doby k zemi nečuchla. Další první dojem - spíše postřeh ostatních, že mi děsně řachtá řetěz, prej to je proto, že ho ku...vím tím, jak debilně řadím :-D Taky vyřešeno, proběhla výměna řetězovky. No jezdím no, baví mně to a to je hlavní :-P

Musím říct, že jsem se Suzi moc spokojená. Je to sice těžká motorka, ale velmi rychle jsme se spolu sžili... Pokládání na zem ve stoje jsem vyřešila zvýšením sedla o 6cm a je po problému. Říká se, že motorka neodpustí žádnou chybu, ale takhle mašinka je tak hodná, že ty moje začátečnické chyby s přehledem ustojí! Minimálně 2 roky si ji ještě nechám a budu se učit, učit, učit...

Edit: Tak proběhla "menší" úprava a z Babičky se vyklubala krásná slečna. Ono předchozí "učit, učit, učit" zůstává, ale měním názor v tom, že si ji nechám pouze 2 roky ))

eszta
eszta napsal 12.12.14 v 19:26

kubajz_katana Zapoj fantazii a vytvoř si vlastní unikát. Budeš mít o to větší radost. Fotky mám jen před a po Předek, který mám, jsem taky musela nechat upravit, aby seděl. Najdi si něco, co se ti líbí a uprav. Zadek nebyl problém, tu malou fintu určitě poznáš. Vyměnit blinkry, zrcátka, kola, řetěž... a máš "novou" krásnou mašinu Od předělávky se jí nedokážu zbavit. Vlastně nechci

kubajz_katana
kubajz_katana napsal 28.11.14 v 18:12

zdar,mam stejnou mašinu... nemáš někde nějaký fotky z tý předělávky? Taky se jí nechci zbavovat,ale roky jsou znát a tvůj předek vypadá vážně dobře.

eszta
eszta napsal 09.09.13 v 10:03

Nooo, tak omladit ji o 9 let není zas tak špatný výkon! Dík

AlexejSuzuki
AlexejSuzuki napsal 28.08.13 v 12:24 10b.

pěkně sladěné moto...to světlo zajímavý...ale vypadá to aspoň na nějakou novější mašinu...třeba rv. 2000 :D...

Lubos92
Lubos92 napsal 31.07.13 v 12:34