Jawa 350/639 (1991)

Vlastník Zao.cz
Vloženo 5.3.2010
Aktualizováno 5.3.2010

Kráska se sametovým, matně černým lakem, širokými padáky, nekonečně dlouhými výfuky s lahodným zvukem a velikým stříbrný srdcem s nespoutanou silou 23 koní. To je moje Jawa 350/639.

Jawu jsem si vybral ze dvou důvodů: tím prvním byla cenová výhoda, jak u pořizovací ceny, tak u ceny náhradních dílů oproti zahraničním strojům a tím druhým důvodem, který později ještě převážil byla a je láska k Jawám a silné zalíbení v tomto stroji samotném. Dnes bych již nekoupil žádný jiný stroj i kdybych na to opravdu měl!
Svoji motorku jsem koupil s novým výbrusem na přelomu jaro/ léto 2009, takže jsem ji loni stihl jen sotva zajet. Pokud mohu za tu krátkou dobu posoudit, tak svezení je na ní velice příjemné a pohodlné. A jelikož jsem uživatel poměrně nenáročný, upřednostňující spíše pohodovou jízdu, jsou pro mě její jízdní vlastnosti bohatě dostačující. Co se týče poruch a závad, tak bylo zatím vše v naprostém pořádku, až na netěsnící hlavy. Tento podstatný problém byl však zaviněn domáckou úpravou hlav předchozího majitle (pokus o snížení). Hlavy byly upraveny křivě, takže nedosedaly a tím pádem netěsnily.
Celkově se se svou 350 spíš teprve seznamuji, ale už se moc těším na nadcházející sezonu, kdy s ní mám velkolepé plány!

Marty68
Marty68 napsal 10.09.20 v 12:22 10b.

moc hezká matná Jawka!

Milan.D
Milan.D napsal 07.05.12 v 13:40

Krásná černá třinda, ať ti dobře slouží!!!
Pěkně se o ni staráš, dávám zaslouženou desítku.

Dýmovnice
Dýmovnice napsal 29.05.10 v 23:54

Ta černá je luxusní chlape jěště bych jí dal černý padáky + začernil motor a macakr. Jinak také mnoho xxx KM

FiZzeR
FiZzeR napsal 04.05.10 v 10:02

A hele, tendle generátor náhodnejch výbuchů už jsem někde viděl
Ale jo, udržovaná, zachovalá, 10bodů

Shinigami