Yamaha XVS 1100 DragStar (1999)

Vlastník bizon_cz
Vloženo 4.3.2010
Aktualizováno 22.4.2013

Sednes, rozjedes se a stane se takova zvlastni vec: cas se zmeni na zcela zanedbatelnou velicinu. Krasna klasika: V-twin vzduchac a karbec - co dodat.

První dojmy - Puvodem z Belgie, koupeno z KHmoto koncem zimy 2010 . Prvni krasny jarni den jsem ji vytahl, ze ji zkusim aspon kousek projet. Po par kilometrech jsem si pripadal, ze uz ji znam leta. Nechtelo se mi ani zastavit, ani otacet domu, najel jsem 116km.

Doplňky na motorce - plexi, padaky, operka s nosicem, 3 svetla, brasny, plotny ridice i spolujezdce, filtr KN, rolka, predstavce riditek, chlastak, zasuvka 12V, drzak na navigaci, alarm

Kvalitni motor s kovanymi pisty a nikasilem na valcich.

S ohledem na tech 10 tisic najetych km zatim spise postrehy nez zkusenosti:
Brzdy jsou na cuisera velmi dobre, zadni az do ostra. Pohodli na dlouhe cesty docela slusny, da se to pres sezonu natrenovat i na celou nadrz v sedle v kuse. V tomhle hodne pomohly plotny misto stupacek (prestoze ted obcas skrtnu o asfalt) a uprava vysky riditek. Prumerna spotreba 4,5 l/100km (dalnice temer nejezdim). Pohodova rychlost 70-100km/h, do 80ky diky velkemu plexi velmi pohodlne i s otevrenym hledim na helme (do 70ti by se asi dalo i kourit). Nad 100 zacina byt plexi hlucne a nad 130 jizda prestava byt prijemnou a s plexi se musim prat.

Leon1973
Leon1973 napsal 26.10.20 v 13:11

Zdar Bizone -kdy se potkáme na silnici?

čert129
čert129 napsal 31.12.13 v 15:56

pěkné Drag tak hodně šťastných km.v novém roce a vždy v pohodě máš to za 10b.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 22.04.13 v 20:45 10b.

přenádherný kousek gratulejšn

toša.
toša. napsal 22.03.12 v 07:18

Pěknej drak suchou stopu na cestách, za 10 b. dobré typy na výlet najdeš na www.just ride.cz,tak čus

dogina
dogina napsal 03.12.11 v 22:04

krásnej stroj hodně šťastných návratů