Kawasaki VN 1500 (1999)

Vlastník Jenniks
Vloženo 27.2.2010
Aktualizováno 15.2.2022

Vloženo: 27.07.2017, Uskutečněno: 27.07.2017, Zhlédnuto: 12x

Staré sedlo sloužilo dobře od roku 2013, ale přišel čas změny! Chtěl jsem vyrobit větší/pohodlnější/hezčí. Takže návštěva kovošrotu a získání hrubého hliníkového plechu za cca 20Kč, dále koupě nejlevnější karimatky na polstr a taktéž v sekáči zakoupení kožené bundy za necelé tři stovky na potah. Milimetrový filc na potažení sedáku, kvůli vyrovnání nerovností po vybroušení karimatky použit z vlastní zásoby a pak už jen pikslička chemoprénového lepu. Řezání, broušení, vrtání, střihání, lepení, šití a čalounění nehodnoceno! Výsledek: Zadek mé spolujezdkyně si nikterak nestěžuje!

alterego (20) napsal 27.07.2017 v 22:24

moc pěkná práce

• 2021

Začátek sezóny 21 se protáhl, jednak počasí nic moc, jednak motorka ještě stála v dílně u mechanika. Chtěl jsem nechat přetěsnit víka hlav motoru, předchozí majitel se v tom hrabal a diletantsky ve finále nanesl nový těs

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.09.2021
    Uskutečněno: 18.09.2021
  • konec sezóny 2019

Je to tak, včera poslední (asi) slunečný den, kdy šlo ještě krásně jezdit (u) Takže co je nového?! Jak jsem naposledy zmiňoval, brašny už nahradily plastové kufry, praktičtější a o něco větší! Do jara by měly dostat nov

Vloženo: 28.10.2019
    Uskutečněno: 28.10.2019
  • A jedeme dál

A jedeme dál ;-) Z Allegra koupené origo sedlo, vymyslel jsem si nové potažení- kombinace kůže/koženka a zadal to čalouníkům, které jsem naštěstí objevil v Ost. Zábřehu! Výborná spolupráce a výsledek přesně podle přání!

Vloženo: 16.07.2019
    Uskutečněno: 16.07.2019