Jawa 50/21 Pionýr (2005)

Vlastník Dachlmen
Vloženo 12.2.2010
Aktualizováno 14.2.2010

Vloženo: 14.02.2010, Uskutečněno: 11.04.2009, Zhlédnuto: 4x

Dnes jsme vyrazily na další závody. Fichtl jel hezky ale podcenily jsme materiál. Již při prvním tréninku jsem zlomil řadicí páku. Bohužel jsme neměly jinou a tak nezbývalo než chodit po depu a ptát se. Nakonec se jednu podařilo sehnat. Jakš takš jsem odjel další trénink a první rozjížďku. Při druhé jse mi podařio zlomit i tu vypujčenou radičku, a ke vší smůle my v motoru zůstala zařazená trojka. Již nevím jak jsem to dokázal ale téměř tričtvrtě rozjížďky jsem dojezdil se zařazenou trojkou.

• Poslední Závod

Jelikož majitel naší oblíbené trati ve Chválenicích pořádal zavírání sezóny, řekly jsme že se zůčastníme také. Jel jsem sice z klasikem ale fichtla sem vzal taky..bohužel už byl po křimickém závodě značně vyběhán což jse

Uskutečněno: 31.10.2009
  • Další závod a další ladění

Dnes jsme byly na dalším závodě tentokrát na další DR které jsme jely na jaře. Jelikož jsem na těchto závodech jel kategorii speciál daly jsme jiný karburátor, motor jsme naštěstí stačily trochu naladit a daly jsme jiný

Uskutečněno: 26.09.2009
  • Další závod již s novým motorem

Narychlo jsme nasadily nový závodní motor a jen lechce naladily. Bohužel to se vymstilo a tak motor nechtěl jet tak jak by jsme si představovaly. Nakonec si ale nechal říct a tréninky jel celkem slušně. První rozjíďku ta

Uskutečněno: 19.09.2009